Přejít na obsah

Už někdo řešil překodovat MFA na MAXIDOT?


liborch

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

zdravím vás,tak som sa stal aj ja majiteľom škoda yeti 1.2 tsi aktive cool , zaujala ma tu preberaná téma aktivácie palubného pc pomocou výmeny pravej páčky a nakódovaním ,nuž som dosť zmetený preto že mi v škodováckom servise tvrdili že to nieje možné,čo ma vôbec nepotešilo aj keď som sa tuná na fóre dočítal že to je možné,takže sa pýtam vás skúsenejších ktorým sa to podarilo, ide to tak ako sa tu píše? prípadne kto by to dokázal na slovensku urobiť? za odpovede vám vopred všetkým ďakujem . :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem před dvěma měsíci objednával Yetiho , myslel jsem že MFA tam je již ve standartu od nejnižší výbavy, ale prd....je tam jen palubní počítat a ten ukazuje teplotu a kilometry. Tak jsem po měsíci od objednání letěl do salonu a doplnili to ještě, šlo to neboť auto se chystalo :aggressive: uffff .......ale měl jsem dát o 1500kč víc a mít tam maxidota :prc: ...........příště ........ :p kdyby to šlo nějak předělat , šel bych do toho, ale display u maxidotu a mfa je jinný , nevím no

Editováno: , autor: Sranki
prosim, necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne by stačilo aktivovať MFA ,kde by mi ukazovalo spotrebu atd. ak by to bolo tak jednoduché že sa vymení pravá páčka pod volantom a nakóduje ,no v autorizovanom servise kde som kúpil yetíka sa na mňa pozerali ako na blázna :feve: ,aj keď boli celkom slušný,nuž ešte asi chvíľu potrvá na slovensku dokedy sa to v servisoch niekto naučí , prípadne získa nejaké skúsenosti ako to spraviť,zatiaľ mám smolu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem!

V pátek jsem byl se svou 10dní starou YETI 2.0TDI 4x4 ve výbavě Active v Prostějově a musím říct,že jsem MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN!Mám funkční palubní PC, Tempomat a DO centrálního zamykání za cca hodinku práce...Mechanik co to dělal evidentně ví co a jak a je velmi ochotný- mohu jen doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem!

V pátek jsem byl se svou 10dní starou YETI 2.0TDI 4x4 ve výbavě Active v Prostějově a musím říct,že jsem MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN!Mám funkční palubní PC, Tempomat a DO centrálního zamykání za cca hodinku práce...Mechanik co to dělal evidentně ví co a jak a je velmi ochotný- mohu jen doporučit!

A na kolik tě to vyšlo?

A to sis nechal dělat u autorizovaného prodejce Škoda?

Mam taky yeti - active a taky nemam počítač ani tempomat..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím vás,tak som sa stal aj ja majiteľom škoda yeti 1.2 tsi aktive cool , zaujala ma tu preberaná téma aktivácie palubného pc pomocou výmeny pravej páčky a nakódovaním ,nuž som dosť zmetený preto že mi v škodováckom servise tvrdili že to nieje možné,čo ma vôbec nepotešilo aj keď som sa tuná na fóre dočítal že to je možné,takže sa pýtam vás skúsenejších ktorým sa to podarilo, ide to tak ako sa tu píše? prípadne kto by to dokázal na slovensku urobiť? za odpovede vám vopred všetkým ďakujem . :help:

Chlapci, na tomto fóru jsem už o SW oživení palubního počítače a montáži páčky psal asi 10x. Podobně jsem x lidem už v zimě doporučoval mechanika v Prostějově. Všechno je to tady, tak nebuďte líní a vlákno si přečtěte od začátku. Klidně bych to všechno napsal po 11., ale myslím, že je to už ztráta času -teda mýho :) Jo -včetně fce corner, asistenta rozjezdu do kopce a mlhovek. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na kolik tě to vyšlo?

A to sis nechal dělat u autorizovaného prodejce Škoda?

Mam taky yeti - active a taky nemam počítač ani tempomat..,

Oficiálně Ti to nikdo neudělá a ani jsem to nezkoušel,viz příspěvky zde a vešel jsem se v pohodě do 5ti tisíc...Při mém měsíčním nájezdu km se ta investice brzy vrátí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...