Přejít na obsah

Pojistné šrouby kol FII


luke46

Doporučené příspěvky

no že by se zase kradly víc než jiné není pravda........ a každej profi zloděj už ví jaký se používají a má "sadu" adaptérů , takže ti kola šlohne když bude chtít.... napřed to omrkne....připravý ten správný adaptér...a hurá na to.... bohužel.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli 10 druhů, sám jsem měl vzor číslo 52, tak pokud jdou od jedničky, tak je jich víc než 50. :-) Ale také mě to překvapilo, když jsem ztratil adaptér a jel do servisu, jak jich pár vyzkoušel a jeden z nich to byl. Ale i tak - lepší tohle, než žádný bezpečnostní. A pokud chceš větší jistotu, tak na každém kole je pět šroubů, na autě čtyři kola... mít dvacet různých adaptérů a šroubů už by mohlo zloděje odradit. :-)) Dělá je i víc značek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by se dal na každej adaptér napsat číslo odpovídající číslu šroubu, to by můj nápad udělalo víc user friendly. :-D A ten pytlíček přidělat na klíče od auta, aby ho člověk nezapomněl doma. :-)

Ale vážně - koukal jsem, že třeba Bullock dělá bezpečnostní šrouby, sada asi za 1200, ale nemusely být tak profláklé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Co myslíte jaké si mám koupit bespečnostní šrouby, originál škoda nebo si připlatit a koupit McGard? Auti parkuji v zamčené garáži tak odcizení přes noc nehrozí.

http://www.tuning.sk/dokument-mcgard-bezpecnost-disky-bezpecnostne-sroby-skrutky-matice

http://www.autodoplnky.cz/aktuality-shop/mcgard-pojistne-srouby-a-matice-a947079

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás nepotěším. Za 1500 se dá koupit samosvornej ořech na golu a tou povolíte všechny bezpečnostní šrouby . Když to bude profík tak nenosí sebou brašnu s adaptérama :p nemáte šanci . S bezp. šroubama , tak odradíte jen nějakýho fetáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně jesstli si budeš nějaký bez. šrouby kupovat tak si dej pozor na dosedací plochu. :doh

Jsou kužel a koule, když dáš špatnou tak se dost často povolí. Prodejci dost často nato kašlou. :076

Editováno: , autor: Škrabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás nepotěším. Za 1500 se dá koupit samosvornej ořech na golu a tou povolíte všechny bezpečnostní šrouby . Když to bude profík tak nenosí sebou brašnu s adaptérama :p nemáte šanci . S bezp. šroubama , tak odradíte jen nějakýho fetáka.

Niekedy aj to postačí, lebo "tehlopodkladači" sú všade :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...