Přejít na obsah

Zima je tu


JanSuperb

Doporučené příspěvky

snehem a ledem ja uz ne pac jsem tam narval karton a ted me nan nepada zadny bordel. mno mne se drzi teplota kdyz jedu tak na 75 stupnich a kdyz to drzim pod plynem do kopce tak max 85stupnu tak jsem to zakryl ale nedoslo vubec k zadne zmene tak musim juknout na termostat a vymenit jej:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dnes ráno jsem přezul na zimní a každou chvíli mi "dře" kolo o vrstvu zmrzlého sněhu. po hodinové jízdě jsem z každého kola odsekal asi kilo ledového sněhu, ale stejně mi ještě prvé přední kolo někde dře.

Potýkáte se s tím někdo taky?

PS: auto má sériový podvozek

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brice84 : Ahoj mno ja mam 16 palcove kola 205/55 a zatim problem nemam ale na felicii mi to dela dost casto ale tam mam zase pro zmenu 14 palcove kola jake mas ty rozmery kol?

PROCHY603 : mno tak kdyz jsem dojel do prace na teplomeru byla teplota 70stupnu a v nadobce jsem nameril tu samou teplotu laserovym teplomerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...