FABIA II & ROOMSTER

Forums

 1. Interiér

  Dotazy a zkušenosti s interiérem

  5,569
  posts
 2. Exteriér

  Dotazy a zkušenosti s exteriérem

  6,413
  posts
 3. 25,540
  posts
 4. Podvozek

  Vše o podvozku - kola, nápravy, tlumiče...

  7,421
  posts
 5. Elektrika

  Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

  10,423
  posts
 6. Autohifi

  Reproduktory, rádia, CD měniče, ozvučení, odhlučnění...

  3,631
  posts
 7. Ostatní

  Vše, co jinam nepatří

  7,482
  posts


 • Aktuální příspěvky

  • Podobných témat je tady spousta. Proč zakládáš další a porušuješ tím pravidla fora? Zamykám.
  • Kdyz jsem mel HTP (47kw) tak byla klima znat... auto lehce zlenivelo... ale nijak dramaticky... ale tam, pokud si pamatuju jel kompresor furt naplno (nebyla nejaka regulace).

   V dnesnich autech... kdy je (tusim) vykon kompresoru regulovatelny, neni duvod aby jel neustale na 100% - jen chvilku po startu na vychlazeni interieru, pak jede na vyrazne nizsi vykon.

   A celkove, tech 5kw zminovanych na zacatku , mi prijde strasne prehnane (to je mozna chladici vykon, to se ale nerovna odebiranemu vykonu). Na domaci klimatizaci (2 vnitrni jednotky, s vykonem ktery by interier auta vychladil do rampouchu) mam chladici vykon neco pres 4kw , nicmene elektricky prikon 800w. Takze imho neni duvod aby v aute vykon kompresoru pobral pro jistotu pet.
  • Jako perličku bych ještě uvedl, že několik těchto Aster s motory 1.4 turbo obou výkonových variant testovali ve SM a dalších časopisech a prakticky všude se zmiňovali, že jim to pocukávalo.
  • Znovu se tě ptám, jaký rozdíl bude, když tam bude 200 000 Kč? Jako podnikatel docela rozumím těmto věcem a rozdíl tam není žádný. Kromě toho, že na oko to vypadá lépe, praxe je taková, že ty peníze tam stejně nenajdeš.

   A ještě jednou se tě zeptám, jestli čteš co píši, když někdo dělá něco 2 roky a nemá na sebe jedinou špínu, nechá si pošpinit jméno kvůli jednomu dotyčnému? Já bych to tedy nedělal. Třeba si to s.r.o. založili kvůli tomu, že je to pro něj a společníka lepší řešení než aby to měli na živnostňák.    A vůbec  já se je nesnažím zastávat, vždyť s nima nemám jediný zkušenosti, jen je mi jasný, že důvěru u mě mají. 

   Znám větší rizika než to, že se na mě někdo vys*re ve správním řízení.