Přejít na obsah

Haciky v zadnom kufri


Branobr

Doporučené příspěvky

No ono to nebude uplně jednoduché, neb u facelifta to není jen vyříznutá díra v bočních plastech ale je to přímo vylisovaný plast, pokud to vyřízneš, tak při vyklopení háčku bude vidět okolo ta díra , a vůbec nevím jestli je tam ta kovtvicí matka, a vlastně jsem si ani nevšiml ře předface ty háčky nemá :feve: .

Pokud nikdo nedodá , zítra kouknu do ETKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ano Fabia předface je měla, ale podle výbavy. Údajně ta nejnižší výbava v combi nee, a od ambiente ano....

Ale fakt nevím jestli tam je ten závit , stačí ten bok sundat a uvidí se, pokud ne , je to v hajzlu .... :aggressive: pokud ano, je to v poho a vyříznout plast je brnkačka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, Bojler má přehled :palec2: , ta Fabia Easy je asi bez těch bočních plastů lollollol No jestli to jsou záslepky a pod tím je ten plast normálně naprofilovanej tak by tam mohl jít ten háček bez problémů, ale musíš ten plast trošku porozebrat a odklonit, neb se ten háček dává zezadu :aggressive:

j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak som to spravne pochopil, potom podla boljerovych informacii by tam mali byt, alebo nie? Pripadne by sa mali dat dokupit. Auto bolo kupene 22.9.2008, podla

VIN decoderu:

Škoda Fabia II Combi Classic/Ambiente/Sport/Elegance N1 1.2 HTP 51kw, modelový rok 2009, ľahké úžitkové vozidlo, výrobný závod Mladá Boleslav (CZ)

a podla dekoderu vybavy:

E0A = Žádné akční provedení

1D0 = Bez závěsného zařízení

5SL = Vnější zpětné zrcátko vlevo, asferické

5RQ = Zpětné zrcátko vpravo, konvexní

1KM = Bubnové brzdy zadní

6FF = Vnější zpětné zrcátko a další díly v barvě vozu

1AC = Antiblokovací systém ABS

3FA = Bez střešního okna (plná střecha)

1N2 = Řízení s posilovačem, elektro/hydraul.

1NL = Se zakrytím pro kola z lehké slitiny

H1F = Pneumatiky 195/55 R15 85H

4UE = Airbag pro řidiče a spolujezdce

4R2 = Elektrické ovládání předních oken, zadnímechanicky

3NC = Zadní sedadlo a opěradlo, dělené, sklopné

4QU = 3-bodový samonavíjecí bezp. pás vpředu, při nehodě elektricky napínaný, výškově nastavitelný

4X1 = Boční airbag vpředu

4A0 = Bez vyhřívání sedadel

8L3 = Střešní anténa

J1P = Baterie 220A (44Ah)

7AA = Imobilizér elektronický

8GD = Alternátor 90A

6Y0 = Bez varov. zaříz. překročení rychlosti

9AP = Automatická klimatizace - Climatic

8RE = 4 reproduktory (pasivní)

7Q0 = Bez navigačního přístroje

8UA = Rádio s CD

8QL = Klíček s dálkovým ovládáním zamykání vozu

8X0 = Bez omývacího zařízení světlometu

4K3 = Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a safesystémem

B59 = Země typových zkoušek-SLOVENSKO

G02 = Tlumení přední

QN0 = Bez zásuvky pod předními sedadly

3L1 = Mechanické výškové seřizování levého předního sedadla (pravé přední sedadlo bez výškového seřizování)

9P0 = Bez kontroly zapnutí bezpečnostních pásů

Q1A = Normální sedadla vpředu

7X0 = Bez pomocného parkovacího zařízení

9W0 = Bez přípravy/vestavby autotelefonu

8WB = Mlhové přední světlomety

7A0 = Bez přípravy/vestavby CD-měniče

3GA = Bez nákladové podlahy

QG0 = Bez prodlouženého servisního intervalu

0GG = Exhalační předpis EU4

L03 = Okruh pérování 03

F0Y = Vůz s volitelnými výbavami

3S0 = Bez střešního nosiče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem si háčky zhruba před měsícem taky dodělal. Oba stály kolem 380,- Není to nic těžkého je tak dodělat. Mám krátkou verzi a jediné co se tam musí udělat je sundat plast C sloupku (ten je tam přidělaný nacvaknutím po stranách a tak je záslepka s nápisem airbag-nebo bez nápisu, to záleží na verzi, tak pod ní je šroub, ten taky sundat). Pak už je sklopit sedadla a odmontovat všechny viditelné části bočního obložení kufru. Taky pod záslepkou, kde bude háček je jeden. Já jsem celé obložení nesundaval, protože jsem se tam pak dostal už rukou, abych mohl háček zadem prostrčit. Číslo dílu Vám ochotně najdou v každém servisu.

A musím říct, že je hojně využívám a pro mě jeden z nejlepších doplňků ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jo jo,taky jsem je dodělával. Nejdřív sem se ptal v jednom autosaloně(tam kde sem auto kupoval) a řekli,že to koupit nejde,že to mělo být už z výroby.Už tam nejezdim. Ve druhém sem se bavil přímo ze skladníkem a ten vytáhl šuple u stolu se slovy kolik jich chci.Rovnou sem si koupil i ty kapsy nebo jak se tomu říká,do prostor na bocích.To je taky šikovná věc.No a montáž háčků trochu jinak než ,,spenik". Vyndal sem kryt prahu 5.dveří a povolil šrouby u světla a pod záslepkou,potom se to lehce odehlo a pomocí provázku sem to vytáhnul až nahoru a přichytil šroubkem.Trochu jinak,ale nesundaval sem ten vrchní kryt sloupku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...