Přejít na obsah

Servisní akce - výměna rozvodů 1.2 TSI


hopa26

Doporučené příspěvky

Šuškanda s vadnými 1,2TSI má finální rozuzlení.

Dnes,při navštěvě salonu jsem byl informován o oficiálním vyhlášení svolávací akce na Yeti 1,2TSI takže pokud Vám nebude salon volat,stavte se tam sami.

Já jdu hned v úterý,je to zdarma-mimo jiné je tam ještě nějaká úprava kolem klimatizace.

Snad si to přečtou všichni,kdo byli nějakou dobu nervozní,co bude,až nám skončí záruka.......

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá informace, ovšem když jsem si teď zavolal do servisu, jestli je tato svolávací akce vyhlášena i pro můj vůz, tak mě bylo řečeno, že tam nic není (mám 1.2TSI, výroba KT42/2010). Uvidíme, třeba to svolávají postupně podle data výroby, nebo ta akce není pro moji revizi motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,dnes jsem si byl objednat 1,4TSI Fresh a na úterý mám přijet s 1,2TSI na výměnu rozvodů-prý to Škoda vyhlásila 31srpna,takže se o tom asi moc neví.

Zkuste se někdo poptat na zákaznickém servisu,já vím jen to,že pán u výkupu mi hodil VIN do počítače a zeptal se mne,zda o tom vím a jestli je chci zdarma vyměnit.

Řekl jsem že ano,první temín mají volný v úterý-mám najeto 22tisíc,tak jsem docela rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bohužel nevím-říkal to takhle:A víte,že je na ty jednadvojky vyhlášená svolávačka,právě kvůli těm rozvodům-nechcete to hned udělat?Bylo by volno v úterý.Já se ptal,jakto,že mi nikdo nevolal,ze salonu,odkud mám auto koupený?On povídá-ještě se to asi moc neví,je to vyhlášené 31 srpna,navíc je tam, úprava svazku kolem klimatizace,ale to je na půl hodinky.

Ty rozvody je 440časových jednotek,takže počítejte půl dne bez auta.

V úterý se mohu zkusit vyptat víc,chtěl bych být u toho,až budou rozvody měnit......

Jinak informace z autosalonu Porsche Hradec Králové,auto mám koupené z Škoda Barth v Hradci Králové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nové rozvody asi jako první z tohoto fóra viz mé vlákno a po 7 tis. km zatím dělají dobrotu (jen doufám, že nejsem v polovině jejich životnosti), o zaklepávání sacích ventilů jsem také slyšel, jak Ti to Milane zjišťovali a pak opravili, pokud byl "zaklepaný" ventil tak měnili celou hlavu nebo jen ten jeden ventil ?

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to tu nedávno psal byl jsem za blbce.Někdo kdo má napsáno několik stovek příspěvků si hraje na chytráka.Pánové přeji vám jen to ,aby se vše vyřešilo.Měl jsem a stále mám možnost jít do Fabie,ale pokud jsem si přečetl co se dalo, moc mě nikdo a ani motor stále nepřesvědčil o tom že je dobrý.Spíše naopak.Takže škodovka dělala z lidí blbce a zkušební králíky ,jelikož vadné rozvody tam jsou od začátku. Jen by mě zajímalo jak tedy ten motor testovali.Teď by se měla ještě začít řešit dodávky nekvalitních turb a pak sací ventily!!!Pak možná ten motor bude za něco stát.JInak až bude čas dám sem email co jsem dostal ze škodovky.Ta píše že se motor stále upravuje na základě poznatků.Sakra co to znamená? Nic, už jsem to jednou zažil s jiným vozidlem a tak nespěchám a počkám co bude dál.Vám ostatním přeji pevné nervy.

Co by, testovali a otestovali s DEMO verzema dílů výraběnejma kusově,

sériová masovka musí vydělávat, tak dodavatelé šetřej na materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nové rozvody asi jako první z tohoto fóra viz mé vlákno a po 7 tis. km zatím dělají dobrotu (jen doufám, že nejsem v polovině jejich životnosti), o zaklepávání sacích ventilů jsem také slyšel, jak Ti to Milane zjišťovali a pak opravili, pokud byl "zaklepaný" ventil tak měnili celou hlavu nebo jen ten jeden ventil ?

Po výměně rozvodů se jim stále nezdál zvuk motoru tak sundali hlavu a zjistili ten nakleplý ventil, hlavu neměnili jen ten jeden ventil ostatní prý bylo v pořádku, také jsem se na to v servise zajímal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...