Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

ano, jak doplnil DIX1 i moje video natocene na dalnici, ktere jsem pak poskytl IDNES.CZ, kde je videt v zrcatku mrtvy uhel [emoji6] 
pro pripomenuti i na mem kanalu YT [emoji6]
 
 


Co jsem slyšel, toto že všech fotomontáží ještě tak nějak údajně souhlasí s realitou nejvíce, samozřejmě bez detailů.. Je tak? Protože hezké to fakt není..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadek znám už dlouho, a je Škoda, že jim v Mohelnici nedovolili ani u Supa vše. Ten jeden původní prototyp je tam uložený a byl moc krásný. 

Světla z Kodiaka jsem už na některých akcích ukazoval, a  zadek na OIII FL mám slíbený. 

Předek je v tentokrát v Jihlavě, a vím, že za ten únik dostali tak za uši, že ani lidi kteří se rádi pochlubí ev. s kterými jsem se potkal neukázali nic.
A to dokonce ani výměnou za Fabku. :-) ;-)   

Editováno: , autor: Krenstik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Ale oni i ovecky jednou prozrou, pokud to tak bude pokracovat.

 

To slychavam uz asi patnact let a porad nic. Cim to asi bude.

 

Facelift je hnusny snad podle kazdeho, kdo videl.

 

Cenove na nasem trhu neni duvod ke zmenam vetsiho rozsahu oproti predFL. Ceny rostou uz delsi dobu, podil neklesa. Ovsem u vybavy je to jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Jj, i kdyby mela hovno misto sedadel. Ale oni i ovecky jednou prozrou, pokud to tak bude pokracovat. Ty deleny svetla bude nejvetsi hnus od dob svetel O2 fl. emoji3.png

 

Ty přední světla se opravdu nepovedly. Mnoho lidí to řešilo mračítky. Ovšem ani Octavia II před FL nebyla žádná výhra. Já spíše nemohl z té světlé výšky. Nevím, zda jsem dostal v bývalé firmě packet na špatné cesty a malá kola, ale auto bylo brutálně vysoko. Oproti OIII jsem si připadal jako v traktoru.

 

před 12 hodinami, _Denis_ napsal:

U OII fl pomohlo začernění a mračítka.. Ale u tohoto ti pravděpodobně nepomůže nic..
No ale nechám se překvapit, faktem je, že je pro mě OIII natolik špatná, že FL možná v mých očích to auto jen zvedne. Níž to snad už neklesne... (?)

 

On je největší průser v těch levných a hnusných plastech, které má OIII v interieru. Nepomůže tomu ani malý kožený packet. Pomohl tomu až Laurin & Clement... trochu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuší někdo, jestli do faceliftu přijdou už od začátku zároveň nové motory, nebo půjde zatím jen o změny na kastli a interiéru?

Mám na mysli zejména 2.0 TDI 140kW (Superb, Kodiaq), 2.0 TSI 132kw (Kodiaq) a s těmito motory související nové 7° mokré DSG DQ381 (Kodiaq, FL Leon).

Předpokládám, že 1.5 TSI dorazí později (ani FL Leonu jej nedostane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...