Přejít na obsah

Taky už vám rezne buben?


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

Po zimě jsem přezul mojí Fábinku a čekalo mě nemilé překvapení. Bubny zadních brzd začínají pěkně "kvést"... Divím se že škodovka stále používá nekvalitní nátěr na bubny který nevydrží ani jednu zimu. Přítom nátěr je otázkou několika korun.

No nic budu muset bubny přetřít aby to nevypadalo jak nějaký stará šunka. Asi půju do černý barvy aby vynikli stříbrný liťáky.

post-16048-1208412902_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj dyl mozna, ale koukni se na plechace, dve zimy a reznou taky a to se porad neohrejvaj atd jako bubny

tak to neviem co mas za plechace ze ti po 2 rokoch hrzaveju ale ja mam plechace na letnych ( 6 rokov) a na zimnych (2 roky ) a nic ked umyjes aj tie co maju 7 rokov su stale pekne cierne ako nove. ono netreba asi mat nejake cinske za 200korun kus.

p.s.: auto nie je garazovane posledne 2,5 roka predtym ho majitel garazoval co ho mal 2 roky a v taliansku neviem ci bolo.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to neviem co mas za plechace ze ti po 2 rokoch hrzaveju ale ja mam plechace na letnych ( 6 rokov) a na zimnych (2 roky ) a nic ked umyjes aj tie co maju 7 rokov su stale pekne cierne ako nove. ono netreba asi mat nejake cinske za 200korun kus.

p.s.: auto nie je garazovane posledne 2,5 roka predtym ho majitel garazoval co ho mal 2 roky a v taliansku neviem ci bolo.

nevim jestli skodovka montuje na auta cinsky ale plechy mam jen na zimu a druhou sezonu uz zacly bejt chyceny rantly, to samy na OII treti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky přezuto na letní (400 Kč zněl účet) a taky už se objevují lišaje na bubnech. To mne ani tak nepřekvapilo,ale když už to měli chlapci v pneuservisu zvednuté,tak jsem se ohnul a podíval jsem se na výfuk - a málem mně trefil šlak. Oni ho snad dělají z papíru,nečekal jsem,že u 3/4 roku starého auta na něm bude tolik rezavých ploch. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky přezuto na letní (400 Kč zněl účet) a taky už se objevují lišaje na bubnech. To mne ani tak nepřekvapilo,ale když už to měli chlapci v pneuservisu zvednuté,tak jsem se ohnul a podíval jsem se na výfuk - a málem mně trefil šlak. Oni ho snad dělají z papíru,nečekal jsem,že u 3/4 roku starého auta na něm bude tolik rezavých ploch. :help:

jj s tim vyfukem je to pravda. masakr, malem sme letej na skodovku s reklamaci. Doufam, ze proste orezne ,ale dal uz se to sirit nebude. U sluzebni FI umrel celje, po 100 000 a ca 3 letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky přezuto na letní (400 Kč zněl účet) a taky už se objevují lišaje na bubnech. To mne ani tak nepřekvapilo,ale když už to měli chlapci v pneuservisu zvednuté,tak jsem se ohnul a podíval jsem se na výfuk - a málem mně trefil šlak. Oni ho snad dělají z papíru,nečekal jsem,že u 3/4 roku starého auta na něm bude tolik rezavých ploch. :help:

Co si o tom výfuku myslíte? Na naší FII je taky rezlý, po 5 měsících... Budete to nějak řešit, ti co to tak máte???

Píše se o tom taky tady:

http://www.skoda-auto.euweb.cz/forum/viewtopic.php?t=3417

http://www.skoda-auto.euweb.cz/forum/viewtopic.php?t=4362

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
jj s tim vyfukem je to pravda. masakr, malem sme letej na skodovku s reklamaci. Doufam, ze proste orezne ,ale dal uz se to sirit nebude. U sluzebni FI umrel celje, po 100 000 a ca 3 letech.

No já mám F1 6 let a vyfuk pořád v poho.Jsem zvědav jak dlouho vydrží na roomstru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sice na FII combi teprve čekám,ale po pročtení tohoto vlákna sem se začal zajímat jak tuto rez předběhnout.Známý lakýrník mi proto donesl nějakou barvu,kterou natírali vnitřek pece v krematoriu.Je to z 80% hliník,takže na bubny a výfuk naprosto ideální.Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 let u FI a rez na vejfuku téměř nebyla. Nabízím částečné vysvětlení. Celých 5 roků byla fábka venku... Nikdy ji nepotkala v zimě vytápěná garáž... (ano, mohl jsem mít kliku na OK kus). S pousmáním si vzpomínám jak před hodně lety známí na svých Š 100 vždy v zimě po říjezdu vystříkávali celý spodek vodou aby vypláchli sůl... Neříká vám to pánové dnes něco? (i přes dnešní neoddiskutovatelnou dalekolepší antikor úpravou všeho) :)

A ty reznoucí bubny? Já osobně bych si NIKDY nedal liťáky aby přez ně vzadu čuměly bubny. Mají tam být kotouče! Ale proti gustu... Ale stejně, je to docela hrůza, když vzádu vykukují všelijak barevný bubny... Sorry :)

Vše mé osobní názory, nekamenovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ji odsud http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...-brzdice-spray/ , ale kdyz se juknes po netu, tak najdes tutove i zelenou.treba tady http://eshop.escape6.cz/default.asp?n=Barv...ce&pgid=113 ale ta uz je kapku drazsi. ale nepotrebujes ji tolik, kdyz si sezenes 1-2 kamose co to chtej taky zeleny, tak te vyjde na pakatel

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prolezl jsem trochu fórum, u kolegů Octaviánů s tím mají zkušenosti (pozitivní i na předních brzdičích), takže to udělám zeleným Hameritte. Bo cena 164,- za tu pixlu je výrazně příjemnější, než ten sprej a navíc je Hameritte už doma, jak jsem psal. Ale děkuju za informace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...