Přejít na obsah

Podvozek

Vlastníte alu kola a nemáte typový list?


190 témat v tomto fóru

    • 4 odpovědi
    • 3,7k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 4k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3,5k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3,8k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 2,7k zobrazení
  1. Klepani od predni napravy

    • 4 odpovědi
    • 2,3k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 5,2k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3,2k zobrazení
  2. Auto táhne do leva

    • 4 odpovědi
    • 1,9k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 4,2k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 1,3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 3,5k zobrazení
  3. 16´´ elektrony

    • 3 odpovědi
    • 1,3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 4,4k zobrazení
  4. Značení disků

    • 3 odpovědi
    • 3,2k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 3,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,8k zobrazení
  5. Homokineticky kloub

    • 3 odpovědi
    • 2,8k zobrazení
  6. Vibrujou brzdy

    • 3 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 3,5k zobrazení
  7. divný zvuk z podvozku

    • 3 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 5,8k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 1,6k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Tak nevím jestli jsem něco neudělal špatně ale někdy mi maxidotw vyhodí hlášku že čtení značek není k dispozici a mčm r pocit že i columbus neví kde právě je a ukazuje mi hodně dlouho stejnou značku.  
    • Je potrebne pri vymene skla v spatnom zrkadle dodrzat polaritu kablikov na vyhrievanie,alebo to je jedno?Je tam modry a hnedy.
    • Zajímavý, tak ono to působí jako šifra se saltem už v tý trojce (jsem se konečně dokopal k tomu odpojit tu klimatizaci a dát to konečně na ten správnej can). Jen teda idk proč, ale starting tlačítko ten salt nemá, ale klíček jo. Dálkáče jsou takový trochu specifický, protože tam jsou 1. 2 byty uplně random a dál to je ok, možná pseudorandom prefix.   Edit, tak to taky vypadá na šifru, protože i blinkry mají ten konec stejnej a liší se jen tím prefixem
    • Tak nevím,ale tohle použije opravdu je blázen.Jak můžete vědět,kolik oleje je do systému potřeba doplnit??Jak víte,kolik to v pixli je?
    • Zdravím, chcem sa spýtať čo teda konkrétne postačuje na nejakú jednoduchú diagnostiku (vyčíňanie chýb, vymazanie chybových kódov, reálny stav snímačov, nútená regenerácia DPF,...) na Superb 3 (2020)…? Mám ELM327, pôjde mi s tým nejaký soft?  Prípadne som zvažoval ešte Delphi DS150E gold tcs cdp+ PRO GOLD- ma to reálne niekto komu to funguje? Nerád by som si kúpil zase čosi čo mi bude k ničomu. Ďakujem za rady.    Mimochodom je možné cez tieto neorginálne diag. nakódovanie napríklad dopojenej cúvacej kamery alebo niečo podobné? Predpokladám že s týmto asi v Škode budú mať trošku problém.  
×
×
  • Vytvořit nový...