Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • Podľa mňa to inteligentné nabíjanie funguje veľmi dobre. Niektorý tu píšu že nie a majú to odpojené, tak neviem ja som s tým spokojný. Jazdím veľa krátkych jázd, občas dlhšia. Cez jar a leto už po 300 metroch vypína štart stop, dokonca aj zo zapnutou klímou. V zime výhrev sedačky rozmrazovanie okien a podobne. Baterka od novoty nikdy nenabíjaná. To oko na baterke je stále O.K. Na predošlej FAB2 nabíjanie 2x do roka pri rovnakom štýle jazdy. Takže neviem ak s tým máte niektorý problém zrejme bude chyba v alternátory alebo regulátory napätia a podobne.
    • Ahoj, na nejaké dva týždne sme vymenili so svokrom autá, lebo mu nevychádzali kilometre do servisu. Ako na mojom začal jazdiť a hlavne parkovať vonku, začala sa rosiť ľavá predná hmlovka. Vizuálne som nevidel žiadne poškodenie. Máte s tým niekto skúsenosť, že kde sa tam dostáva vlhkosť, prípadne či sa to dá riešiť bez výmeny?
    • Řešil jsem to nedávno na fabii ,motor AUA.Majitelka říkala ,že egr je tam zánovní,asi rok starý.Když s autem přijeli,tak ho měli odpojený,protože se motor choval lépe,než když byl zapojený .Když jsem ho zapojil ,tak se houpaly otáčky a při rozjezdu chcípal motor.Egr jsem vyndal i škrticí klapku s trubkou a pořádně vyčistil. Po opětovném namontování taky naběhla chyba ,že není nastaveno základní nastavení egru.Ve skupině základního nastavení ,teď nevím přesně (asi 73,74 ) byly nesrovnalosti a nešlo to nastavit.Egr byl opravdu vyčištěný ,zkoušel jsem taky akční členy ale bez úspěchu .Po namontování nového egru už žádný problém nebyl se základním nastavením .Motor už jde dobře a readines už je taky bez chyb.
    • To mam aj ja a este viac mali by to byt tie klapky ale uz som sa na to vyprdol bude to drahe asi a rozoberat pristrojovku nechcem davat som sa s tym zmieril co uz dam hlasnejsie radio toto nevychytali ako dalsich x veci ale zase dalsie su dobre tak to neriesim.
    • Jedno téma ti musí stačit. Dodržuj pravidla fóra. Zamykám.
×
×
  • Vytvořit nový...