Jump to content

Kallath

Uživatel
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Kallath

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

318 profile views
 1. jj, jen zastrčil za ten boční plast, drží to dobře, původně jsem to chtěl fixnout ještě zipem ale zatím to není potřeba. Jak psal kolega nade mnou těch inspirací tu na fóru najdeš více, ať už v tématech Rapida, F3 nebo Scaly ;)
 2. sice mám Kamiqa, ale technickej základ je stejnej tak se (možná blbě) zeptám. Přípravu na tažné jsem neobjednával, ale v TP hmotnosti zapsané jsou. Znamená to že tam ta příprava je nebo jen někde udělali chybu? Případně dá se ta příprava na autě poznat?
 3. v rámci akce "Restart" je tam stále bonus 30k za výkup, ale jen na edici 125 let.. https://www.skoda-auto.cz/nabidka/akcni-nabidka-restart
 4. afaik to dokoupit nejde, už to tu někdo řešil u Scaly. při koupi to jde objednat jen s paketem navi nebo connectivity, samostatně nikoliv (pokud se teda něco nezměnilo s MR2021)
 5. jo máš pravdu v ceníku Scaly to je, ovšem je divné že je to jen u Scaly a nikoliv u Kamiqa, a není to ani v konfigurátoru. Takže otázka je zda je to chyba v ceníku nebo chyba v konfigurátoru. Spíš hádám že je to chyba v ceníku, i když bych se rád pletl :(
 6. tuhle informaci jsi našel kde? já jsem ten konektor usb-c u zrcátka zaregistroval jen u Karoqa a Kodiaqa, u Scaly a Kamiqu ne :(
 7. Kallath

  Škoda KAMIQ

  tak Scoutline už je v konfigurátoru, začíná na 499900,-
 8. u Style zcela jistě (já už ji klimatizovanou nemám), u MC předpokládám také není jelikož to zmizelo z popisu stejně jako u Style, teď je tam jen "Odkládací schránka před spolujezdcem, osvětlená" Scala o ni mimochodem přišla taky..
 9. jen malá oprava, klimatizovaná přihrádka vypadla z konfigurace u všech výbav od mr2020, nejde ani doobjednat..
 10. Tak to je asi na tobě, ale myslím že to není potřeba. Není to pohyblivý díl, drží tam docela fest, ale na rovinu nedoléhají úplně až na lak zůstala tam malinká mezera. Počítám s tím že je vždy při přezouvání budu sundavat a vyčistím to pod nimi
 11. bral jsem je z skoda-dily.cz , přední 316,-, zadní 286,-, mají je tam levněji než na eshopu škodovky nebo třeba na ob autodíly (jsou to originály samozřejmě)
 12. jj modrá titan, na těch fotkách vypadá tmavší než ve skutečnosti ;)
 13. pro představu to snad bude stačit. v kombinaci s tou modrou je to imho ok
 14. Instaloval jsem je ze stejného důvodu teď o víkendu při výměně kol. Není to nic složitého, jen je potřeba vyvrtat jednu díru do předního podběhu. Účinnost ještě vyzkoušenou nemám, zatím nebylo kdy, ale doufám, že to aspoň trochu pomůže ;)
×
×
 • Create New...