Přejít na obsah

alarm ok, ale nehouká


Brady666

Doporučené příspěvky

zdar, mám OI kombi L&k '01... v autě mám alarm, jak ho vyzkoušet jsem zjistil (odemknout klíčkem kufr...), jenže auto jenom bliká. Proč to nehouká? V tomhle se nevyznám, tak nevím jestli není někde něco odpojený atd, popř kde bych měl hledat. Pokud s tím souvisí otázka, zda mi funguje klakson, tak ano funguje... a dík za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdar, mám OI kombi L&k '01... v autě mám alarm, jak ho vyzkoušet jsem zjistil (odemknout klíčkem kufr...), jenže auto jenom bliká. Proč to nehouká? V tomhle se nevyznám, tak nevím jestli není někde něco odpojený atd, popř kde bych měl hledat. Pokud s tím souvisí otázka, zda mi funguje klakson, tak ano funguje... a dík za každou radu.

Zdravím, tak co? Rozjel jsi ten alarm? Mám podobnej problém s naprosto totožným modelem jako ty. Díkec a ať to houká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S menším zpožděním :)... pojistky jsem našel, ale ještě jsem se v tom nehrabal, protože venku je strašný počasí. Vytápěnou garáž nemám a když je venku zrovna hezky, tak se najde vždycky důležitější práce :) Takže během jarního úklidu (vidím to tak na konec března) se na to konečně vrhnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

čau lidi, mám problém s alarmem, blíká ale nehouká :D mam oct 1 rok 2001, AGR motor s 66Kw TDI, mel jsem precvaknute dratky vedouci k samotne houkacce, tak jsem je sletoval a myslel jsem si ze mam vyhrano, ale prd, stale to jen blika bez houkani, mohl by me nekdo poradit? dekujii ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...