Přejít na obsah

Swing a Fader


milo1

Doporučené příspěvky

Dobrý den,jeden čtenář se tu ptal,...pořídil jsem auto,má 2x4 repro předek zadek,ale Fader na rádiu Swing nikde není.....odpověť tu zněla nemáš vzadu repro.Byla to pravda.To je i můj případ,tedy byl,autorádio Swing a v menu Bass...prázdné políčko Fader,dnes jsem ale namontoval orig.Škoda 4xrepro do zadních dveří přesně podle návodu,ale funkce se opět nezobrazuje,musí se to někde nějak aktivovat ??V prodejně mi řekli,že tuto funkci rádio umí,ale musí tam být repro....no a houbeles,repro tam je a nic se neděje.Pomůže mi někdo,co s tím,díky Milo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostikou zadat do rádia že má 4 pasivní reproduktory :palec2: .....pak se Ti objeví i tlačítko FADER

Jirka

Díky za odpověď,jestli tomu dobře rozumím,tak já nejsem doma stejně schopný Fader aktivovat a musí to někdo udělat přes diagnostické připojení. :-(((Tak to mě mrzí instalace byla dost pracná a výsledek je....žádný,jen to,že vzadu hrají další čtyři repro.Děkuji Vám za příspěvky a přeji krásné prožití vánočnéch svátků,ať Vám to jezdí Milo P.S. kdyby někdo znal nějakou fintu FŇ tak mi ji prosím napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že výsledek, že vzadu "jen hrají další čtyři repro" je docela dostačující vzhledem k tomu, že jsi instaloval další čtyři repro dozadu. :D

Stačí najít kohokoliv s novou diagnostikou a ten jen změní jednu položku a za minutu to máš hotové. Diagnostiku už má skoro každý, určitě někoho najdeš a nebude za to ani nic chtít, jsou Vánoce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, kdyby si napsal odkud jses a kam si az ochotny si zajet kvuli tomu kodovani tak by se jiste nekdo nasel, ja mam diagnostiku a pohybuju se nejcasteji kolem Ceskych Budejovic pripadne jizni morava (Hodonin), zapadne slovensko (Senica) a obcas juzne slovensko (Levice), dobre by jeste bylo vedet kde presne se co musi prestavit, at se to pak zbytecne dlouho nehleda (nejaky navod, postup a pod od nekoho kdo vi jak to udelat...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že výsledek, že vzadu "jen hrají další čtyři repro" je docela dostačující vzhledem k tomu, že jsi instaloval další čtyři repro dozadu. :D

Stačí najít kohokoliv s novou diagnostikou a ten jen změní jednu položku a za minutu to máš hotové. Diagnostiku už má skoro každý, určitě někoho najdeš a nebude za to ani nic chtít, jsou Vánoce. :)

Chlapáci moc děkuji za odpovědi,teď vím jak na to a co pro to udělat,repro dozadu jsem tam dával kvůli zlobrům(dětičkám) a já abych mohl mít ve předu více klídku a zatlumit to.Holt si ještě chvíli počkám než někdo poladí soft rádia.

Pohybuji se nejblíže Kralupům a do Budějic je to malinko z ruky ale jinak díky za nabídku.Jste tu fain lidi a já děkuji za rady.Milo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte,

mám v Octavii (2011) rádio Swing a reproduktory i vzadu, které ale nehrají (Fader v menu rádia není).

Co prosím udělat, aby hrály? :-) Pouze překódování, nebo i nějaká změna zapojení?

Jsem výjimka s repro vzadu, které nehrají, nebo to tak dělají (Ambiente)?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni do servisní knížky nebo na nálepku v kufru, kde jsou kódy výbavy. Pokud tam najdeš 8RE máš z výroby jen 4 reproduktory vpředu (v Ambiente v základu), 8RM je kód pro 8 reproduktorů. Nevím zda dodatečné dodělání a připojení zadních repro bez nakódování znamená, že zadní reproduktory nehrají, z příspěvku výše bych řekl že zadní hrají, ale neni v menu FADER. Tak pokud si jistý že reproduktory vzadu máš tak asi zkontrolovat kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak u mě to bylo tak,Škoda Ambiente to je 4xrepro ,rádio nezobrazovalo Fader, dodělal jsem další(zadní) 4x orig.repro a na rádiu se oběvil Fader,nikam jsem nemusel,nic jsem nekodoval,vše funguje jak má.Možná zkus úplně odpojit rádio a připoji zpět.Milo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojení rádia,myšleno vyndat z panelu a vytahnout svorky,neměl by být problém s kodem rádia,auto by ho mělo mít načtené i po vyndání.A pokud si budeš dodělávat zbývající repro,tak ho stejně vyndáš abys napojil kabeláž,dělal jsem to a je to prima práce :-)) a rozebereš půl auta.Příjemnou zábavu.Jo a kup si origo repro s kabeláží,je tam všechno jako skládačka a alespoň neřešíš svorky,průchodky atd... Milo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Swing ve FII FL r.v. 03/2011 a po namontování zadních repro mi normálně fachá??? bez kodování.

Odpojení rádia nevyžaduje PIN pokud je ve SVÉM autě. Stačí zapnout NEJDŘÍVE ZAPALOVÁNÍ a až pak radio. Pokud se dává do jiného auta je potřeba PIN. Vlastní zkušenost (minulý weekend jsem montoval zadní repro)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...