Přejít na obsah

Ceny pojištění


voltys

Doporučené příspěvky

Chtěl bych jen tak pro zvědavost zjistit kolik platíte za pojištění?

Já teda začnu je to na tu moji fabii 1,2 TSI 63kw

Pojišťovna ČPP

Povinné ručení: Cena 2131 Kč za rok, plnění do 50 mil.Kč

Havarijní: Cena 4836 Kč Za rok, rozsah pojištění - havárie,živelní událost,odcizení,vandalismus. Spoluúčast 5%, min. 5000 Kč , pojistná částka 320 000kč.

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já platím na tu svojí 1,4 TDI 51 kw (tedˇ už 66 kw chip od Autochipu )

Pojšt´ovna Kooperativa

Povinné ručení -cena 5 383 kč za rok , plnění 54/35 mil

Havarijní -cena 5 943 kč za rok a rozsah pojištění odcizení ,živelná pohroma ,čelní sklo, havárka .....spoluúčast 10% min 10 000 kč

pojistná částka 270 000 kč

Editováno: , autor: martinsticky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UNIQUA

majetek 50mil

zdraví 60mil

pojištěno na 302tis.

odcizení 10% spoluúčast 6000kč

spoluúčast 10%

limit oprav 550kč/hod

Pojištení skel 10tis spoluúčast 5% (500kč)

Kompletní pojištění proti všem možnostem :)

Ročně platím 6810 povinné + havarijní

Room 1.2 TSI 63kW

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nechcu vás zklamat, ale dokud nenapíšete pojistné částky, tak sou ty sazby za havarijní k ničemu. Ono platit 5000Kč při pojistné částce 100 a 300 000Kč je trochu rozdíl :-)

Roomster 1.6, pojištění odpovědnosti 2277Kč, havarijní 0% spoluúčast/1000Kč, pojistná částka 350 000Kč na šlohnutí i havárii 4669Kč. Což mně připomíná, že bych to měl jít snížit, abych neplatil zbytečně moc. Neví někdo, kde se krom očumování bazarů dá zjistit aktuální hodnota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojišťovna Allianz, celkem ročně 11490 Kč. Neuplatňuji žádné bonusy!!

Pojistná částka 330000Kč

Havarijní s 5% spol. - ročně 4166 Kč

Povinné - limity 50/50 mil, ročně 3419 Kč

Doplňkové pojištění - 3905 Kč (pojištění všech skel do 10000Kč + GAP pojištění)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak to ty Vaše ceny nechápu. Já si nechal udělat nabídku od Allianz a pojistná částka 155000,-

povinné Optimal 50/50, bonus 120 měsíců, 3300 Kč

havarijka Optimal, bonus 80 měsíců, spoluúčast 5% 5000 Kč, 6700 Kč

Celkově 10013,-

Auto je Fabia 2008, 1.2 51 kw.

Na 1.9 TDi fábku, 2005 jsem minulý rok platil povinné 3500,- a havarijku s 10% spoluúčastí (10000,-), auto pojištěno na 145000,- a platil jsem 4300,-.

Celkově 8000,-

Tak tohle teď vůbec nechápu, vy máte auta s cenou 300tis a platíte míň jak já:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se na Allianz vyprdnu a nechám to pojistit u České Pojišťovny viz.:

Povinné ručení, 120 měs. bonus, 100/100mil, cena 2280,-

Havarijní pojištění, All risk, pojistná cena 180tis Kč, spoluúčast 1%, cena 5356,-

Pojištění čelního skla na 6000,- cena 500,-

Celkem: 8136,-

Což mi přijde adekvátní:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já trochu zatlačil na prodejce, že si pojištění k FII TSI 63kW Combi seženu sám a najednou se prodejce ozval s nabídkou kompletního pojištění k novému vozu o cca 3000 Kč levnější a s lepšími podmínkami! Člověk aby si o všechno musel řikat ;)

Vozidlo: Š Fabia II Combi 1.2TSI 63 kW

Povinné ručení: 1987 Kč

- limit škod: 70 mil. Kč

Havarijní pojištění: 4350 Kč

- zabezpečení vozidla: imobilizér, pískování skel

Pojistná částka: 300 000 Kč

Spoluúčast: 5% min. 5000 Kč

Připojištění čelního skla: 490 Kč (do 10 000 Kč, bez spoluúčasti)

- vše od Kooperativy, bez uplatňování bonus/malus (žadnej ani nemám :) )

Celkem: 6 827 Kč/ročně rozprostřeno do měsíčních splátek kromě povinného ručení.

Původní nabídka pojištění k vozidlu byla celkem: 9 900 Kč s tím, že to byla kombinace Allianz a UNIQA.

Editováno: , autor: Falkon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zatím zřídil jen povinné od ČP za 2300,- 100mil Kč.

S tou havarijkou to je složitější. Psali tam, kolik měsíců řídím bez nehody, tak jsem odpověděl a na konci online formuláře byl dotaz, kde jsem měl předchozí havarijku (ohledně přiznání bonusu) a že pokud bonus neprokážu, musím doplatit tu částku. Pokud by mi uznali mých 55měsíců, tak bych platit přes 8tis Kč a to jen na částku 180tis. Tak nechápu, jak Vám můžou nabídkou pojistky na 300tis za tyhle směšný peníze:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roomster 1,6 r.v 2007 aktuálně ohodnocen na pojistnou částku 241 000,- Kč (doporučuji jednou za rok změnit u pojišťovny pojistnou částku,jednak se méně platí a kdyby náhodou auto zmizelo,aspoň člověk orientačně ví kolik zhruba dostane od pojišťovny-to v případě pojištění proti krádeži).

Pojištěno u ČP

Povinné : 4 831,- (je v tom sleva -bonus 30%)

limity 100/100 mil.

Havarijní : 5 259,- (sleva 25%)

spoluúčast 20%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Přátelé jaké máte zkušenosti s portálem ePojištění.cz a jejich fíglema se slevovými šeky 100kč ? Já tedy nic moc, z části mi to přijde jako virtuální databáze šeků a dokonce už mi poslali mailem avizo na slevu s pojistky za šek, ale má to háček, takovou smlouvu ze které chtějí tu stovku slevit jaksi v domácnosti neregistruji ! Samozdřejmě na dotaz co to je za smlouvu pod uvedeným číslem neodpovídají, a na stávající smlouvy žádná sleva nebyla. Takže je budu muset vydráždit telefonicky a ujasnit si pojmy s dojmy abych se jednou nedivil !

Takže po několika dnech doplňuji, po jedovatém písemném dotazu, mi bylo odpovězeno. Litujeme, ale sleva neplatí, neb byla uplatněna na již neaktivní smlouvu. Zahledal jsem, a skutečně jsem dohledal pojistku, kterou jsem u nich kdysy zrušil, prostě generují slevové šeky na jakýkoliv kontakt s nimi a hned je zasílají, ale je to organizovaný bordel na kolečkách!

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...