Přejít na obsah

výbrus motoru 1.4 16v 74kw (AUB) ?


Majký

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Tak mě teď dělaj výbrus + ty věci co k tomu patří...sem zvědavej, jak na spotřebu tak na výdrž motoru anebo místo 16V rovnou 20V hehehe

mám to nějaký pátek hotové a zatím super, stále kontroluji olej a nepřidávám ani kapku (najednou takové divné :) ), tak snad to dopadne vše dobře, kde ti to dělají?

po složení motor táhne lépe od spodních otáček, ale zase tam není takové probuzení od těch 4.000 otáček . zatím není moc zajetý a stále se to zlepšuje tak uvidíme jak to bude lítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu zajíždění - když jsem koupil Drobka (1,4 16V 63kW), měl na tachometru 18 200km - ověřeno trojitou kontrolou, skutečně nebyl stočený. Motor byl ještě dost syrový, ale tahal fest. Dnes má "na hrbu" dvojnásobek a je o poznání živější, kopce které po koupi vyjížděl na 3. dnes vyjíždí s totožnou zátěží na 4. a dlouhodobá průměrná spotřeba podle PP klesla o cca 0,3l. Něco asi má "na svědomí" i to, že už jsem si zvykl a naučil se jeho vlastností využívat. Nic na motoru kromě oleje a svíček není měněno. Takže se můžeš těšit na hezké zajíždění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...