Přejít na obsah

Kontrolka Airbagu


ocellatus

Doporučené příspěvky

a ked vypneš airbag vagom, da sa znovu zapnuť?

Jasně, je to napsané i v návodu k obsluze. "Vypínač" airbagu spolujezdce jde objednat až od faceliftu, předtím se deaktivace prováděla jen za pomoci servisu/VAGu.

Měl jsem Fábku 2003 a vypínání airbagu klíčkem tam origo bylo.. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ked vypneš airbag vagom, da sa znovu zapnuť?

Jasně, je to napsané i v návodu k obsluze. "Vypínač" airbagu spolujezdce jde objednat až od faceliftu, předtím se deaktivace prováděla jen za pomoci servisu/VAGu.

ok ked si mal predfacelift a chcel si ho deaktivovať, išlo to. ale dakde som tu čital že ked si ho deaktivoval nedal sa pridať naspeť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Fábku 2003 a vypínání airbagu klíčkem tam origo bylo.. :huh:

Olo: OK, máš pravdu. Koukal jsem do DP a vypínač bylo možné objednat od MR2003. A měl si i kontrolku AIRBAG OFF (vedle tlačítek vyhřívání zadního skla, sedadel, ASR, ESP...)?

Profor: Jde zpátky aktivovat. Mrkni do DP (viz obrázek).

post-10-1169505390.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Potřeboval bych poradit svítí mi kontrolka airbagu, po připojení na VAG to píše vadná řídící jednotka. Bylo mi doporučeno atˇ ji nechám přehrát . Po přehrání to bylo v pořádku, ale po čtrnácti dnech začala svítit znovu kontrolka a VAG zase píše vadná řídící jednotka. Tak sem to zkusil znova nechat přehrát a zase to vydrželo čtrnáct dní a je to tu opět. Némate s tim někdo zkušenosti co by stim mohlo být? V servise mi řekli atˇ si koupim novou jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Přehrání zpravidla 500,- taky mi u jedný fábky svítila a psalo to vadná jednotka. Tak jsem to nechal přehrát a vše ok. Ten maník co mi to přehrával tvrdil, že byla vadná serie jednotek, který se při diagnostikování airbagů Vagem zablokujou, takže je lepší nechat přehrát a pak při diagnostice nezkoušet načíst řj airbagů..B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehrání zpravidla 500,- taky mi u jedný fábky svítila a psalo to vadná jednotka. Tak jsem to nechal přehrát a vše ok. Ten maník co mi to přehrával tvrdil, že byla vadná serie jednotek, který se při diagnostikování airbagů Vagem zablokujou, takže je lepší nechat přehrát a pak při diagnostice nezkoušet načíst řj airbagů..B)

Keď si prečitaš navod k VAG-u tam sa o tých vadných jednotkach píše a neodporúča sa ich diagnostikovať,že vraj je potom tá cyba nevratná (možno až tým prehratím ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravim všechny

Mám ve Fabii boční airbagy a když sem nasazoval potahy na sedačky tak sem je vypojil a protože sem nějak nestíhal, nechal sem je vypojené asi 14 dnů. Pak sem je znovu zapojil ale pořád mi svítí na palubce oranžová kontrolka jako když byly odpojený. Nevíte čim to může být ?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim vsetkych skodovkarov.

Mam fabku r.v. 2000 1,4MPI 50kw kupenu pred 6 mesiacmi a teraz mi trikrat posebe rosvietilo kontrolku airbagu. ja to mam kupene od autorizovaneho predajcu VW group, takze to riesim este ako zaruku ktora je zo zakona 6 mesiacov, ale autorizovany servis si asi nevie s tym radi a ani mne ako zakaznikovi nepovedia ze co vlastne opravuju. Pravdebodobne mi to iba vymazali cez pocitac alebo take nieco, moc sa do toho nevyznam, tak vas poprosim o radu co stym

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohladaj a napíš čo si našiel. prípadná chyba ktorá ti to možno spôsobuje je tu už preberaná

myslite ze oni pravdepodobne o tom vedeli a teraz cakaju kedy mi padne zaruka

ale uz som aj rozpraval s inymi servisakmi a povedali ze to daju na pc a ze to bude pravdepodobne nejaka korozia

lenze teraz sa mi to stalo ked su sviatky nik nerobi v tieto krasne dni, uvidim co bude 07.01. som objednany a potom napisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...