Přejít na obsah

ŠKODA 120 PŘESTAVBA


ferda 213

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny fandy Škodovek

Mám doma už asi dva roky odstavenou 120. A až ted mám na ní opravdu čas ,,,chtěl bych do ní dá Motor V8 nebo V6...Hledám pár seriozních lidí který by mi případně poradily,,,nebo případně jen seznámili s problémy ,které se můžou vyskytnout ??? Sem poměrně laik ale docela kutil,a automechanika v rodině máme takže to snad pujde :)

1.otázka chci si sehnat nějaký motor nevíte,který konkrétně by se tam lepe usazoval a zapojil ?????

2.otázka -převodovka pokud bych nesehnal originál převodovku k danému motoru jak bych to musel řešit

Budu moc vděční za každou radu

Fandům 120 se omlouvám ,že przním tohle skvělé auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mrkni na tubko, skoda rapid v 8. motor z tatry 613 se na skodovku velice hodi. ale sehnat motor je problem a cena jeste vetsi. mam pocit se pasuje i na prirubu prevodovky. takze jestli prestavba s v8 tak motor z tatry je nejjednodussi prestavba. chlazeni neresis je to chlazeny vzduchem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych volil něco lehčího. Motor je až za nápravou a s těžkým motorem to nebude nic moc. Než Tatru, radši "klasiku" 1,8T. Docela zajímavá byla jedna Š130 s motorem Honda - lehký a výkoný. Nebo 5ti vál z Audi s 460k. Ale to už je masakr :-)

Ve Škodovkách už je plno typů motorů. Teoreticky tam lze narvat snad cokoliv

kikineek1: zapomeň, že by motor Tatra pasoval na Škoda převodovku http://www.lhotkanet.cz/mirror/aek4470.finalnet.cz/pics/oprpokr2/P1010003.JPG

Editováno: , autor: MATTESS136
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...