Přejít na obsah

Dotaz: barva oleje AGIP 10W40


lada

Doporučené příspěvky

Potřebuji to vědět, protože když mi tam měnili tenhle olej tak byl tmavě hnědej.Hodně tmavej.

Ted tam mam jinou znacku a je krasne svetlej jak ma nejspis byt.

Takže jestli neni agip tmavej tak ty svine mi tam dali zase vyjetej olej a jezdil jsem s nim rok navic

reklama Servis ve Strasnicich AGIP

Průběžná 90 Praha 10

(Kdybych měl zvedak nebo rampu tak si olej měnim sam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_bastien

Jezdi na Vinohradskou naproti VZP (z města ven na pravé straně) je malý vjezd na dvůr domu, kde jsou starší garáže. Na počkání ti vymění olej bez objednávání. Kup si filtr, šroub+podložku, olej a za 20 min odjíždíš za pár korun. Po celou dobu stojíš u zvedáku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I novej olej může mít tmavou barvu. Může být do hněda, tmavě zelena a nebo takovou světlou medovou barvu. Nevěřím tomu že by ti tohle v nějakém servisu udělali, myslím si že by se jim to nevyplatilo, jak píšou výše. Pokud si tím jsi ale 100% jistý tak určitě znáš svá práva. Jinak jak jsi to vlastně zjistil? To jsi u toho stál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švára minulé léto měnil mot.olej u nas na chate, koupil nejakej olej asi za 800,- 5 l

uz si nepamatuju znacku byl normalně zavrenej z vyroby jak ma byt a jeho barva pripominala normalne vyjetej olej jako do šedo černa , takze bych rekl ze je to normální.

p.s bbyl to nejakej spešl olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_NEMO

No, také jsem zažil něco podobné. Nechal jsem si vyměnit olej a filtr v servisu(dal jsem vlastní Shell 5W30 Diesel Ultra) a pak jsem se asi po 500 km podíval na měrku- byl černý. Nadával jsem na ně(že mi ho asi vůbec nevyměnili) a olej pro jistotu vyměnil o 5000km dříve a sám. A bylo to stejné(do 500 km ztmavnul). Prostě ten olej velmi dobře rozpouští karbon a usazeniny a hned ztmavne. Oleji který je celou dobu světlý bych moc nevěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...