Přejít na obsah

Přední světla Taiwan vs. Prvovýroba


jurdadavid

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

nenašel jsem o tomto nikde nic,tak zakládám nové téma. Mám sedřené a zamlžující se přední světla na fabce kombi, rok 2002 a uvažuju nad koupí nových.

Hlavně rozhoduje cena + i trochu kvalita. Co jsem viděl tak nová origo světla stojí skoro 2litry za kus, tak jsem hledal a našel tyto:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6y1941016p-prave-predni-svetlo-fabia.html

neorigo, z thaiwanu ale za 1000kč a pár drobných. Mají sice černý rámeček kolem světel ale na bíle fabce nebudou vypadat špatně ne..?

Jak velký rozdíl oproti originálům mám čekat? Jako nejen ve kvalitě, apod?

A máte s tímto obchodem někdo zkušenosti?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si po malým ťukanci pořídil levé levnější... že jsem to vůbec dělal :( ušetřil jsem pár stovek, ale maj tam nějaký obyč dráty a v těch svorkovnicích, konektory (fastony) nahouby, nejdřív se mi roztavila svorkovnice na parkovačku, (vyřešeno výměnou se starého světla) cca před 14ti dny mi začala poblikávat potkávačka, (říkám si včudu žárovka) rozdělám to a konektor na potkávačku speklej a ropadl se mi taky v rukách, tak jsem to měnil opět tak, že jsem vzal konektor ze starýho rozbitýho světla.. :( víckrát už ne.. navíc v těch čínských nebyl motorek náklonu, tak jsem ho musel předělávat taky ze starýho.. Po těch zkušenostech raději prvovýroba!!! :palec2:

A nebo jak ti tady radí, zkusit prvně rozleštit.. ;)

tady foto, jak jsem měnil konektor u potkávaček.

post-9600-0-15966800-1301073423_thumb.jp

Editováno: , autor: Jarys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 roky později...

Ahoj,

zrovna jsem namontoval světla od výrobce TYC, tak jsem zvědav. Nadšený z nich nejsem. Jasně že nelze srovnávat Hellu s taiwanem, ale když parkovačka v díře nedrží, dráty nic moc, držáky žárovek taky žádný výbuch. Seřízení zoufalé, tak nevím. Zatím je tam nechám, ale asi se porozhlídnu po vrakáči a zkusím sehnat nějaké rozumné třeba z nějaké bouračky, nebo tak. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže,

světla TYC na fabii po cca 20minutách svícení.

Mít po ruce toho prodejce, tak ho asi zatluču do země kol113

Kromě už výše zmiňovaných problémů, tak po těch cca 20 minutách jízdy/svícení, je na parabolách jasně vidět takové "očouzení" od žárovek.

Jak od hlavní H7, tak i od parkovačky. Viz přiložné foto. Takového nerva jsem chytil, že jsem rovnou objednal lampy Hella a bude klid.

Takže za sebe světla TYC opravdu nedoporučuji, ať nedopadnete jako já :wallbash:

20181201_170647.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...