Přejít na obsah

Parrot MKi9200 vs Swing


Doporučené příspěvky

Zdravim,

mam taky dotaz po zapojeni Parrota MKi9200 do faceliftovanej Skody Fobia so Swing radiom v autorizovanom skoda servise,

mi cez papagaja hraju iba 4 predne repro, a teraz slubena otazka pomoze mi prepojit tuto hf s radiom cez tento adapter, aby hrali vsetky repro aj vzadu ?

(samozrejme aj v zadu su instalovane dalsie 4 repro :) )

Schema zapojenia

thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokud Ti to zapojili správně, tak nepotřebješ žádný adaptér, Parrrrrot umí přepnout 4 reproduktory. Já osobně v případě tohoto multimediálního Parrrrota využívám připojení přímo do rádia (Swing, Beat, Bolerko.....) neb zesilovače v těchto rádiích jsou kvalitnější než to Parrrrotí šumítko :palec2:

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

výškový reproduktor je paralelne zapojený k stredobasu cez kondenzátor ktorý vlastne tvorí hornú priepusť 6db na oktávu, fyzicky idú k "dvojpásmovej" sústave iba 2 vodiče, pre rádio je stredobas a výška jedno repro, zo štyroch kanálov urobil 8 repro iba marketing, viac repro = lepšie.

Takže si pomôžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...