Přejít na obsah

Klima


dolešo

Doporučené příspěvky

Dík za info. Vypouštět to samozřejmě nechci, to raději ať nefunguje ta klapka. Někde jsem četl, že to asi dělá snímač polohy, event. motorek, na což bych si troufl. Ale jak to dostat ven. Asi budu muset navštívit vrakáč, abych okoukl, jak to tam drží. Mám na Octavii obě knížky a obě jsou na dvě věci.................

dolešo = dokonalý leštič škody octavia, Kutná Hora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se radoval, ale bylo to předčasné. Ještě to drží někde vzadu, označil jsem to místo šipkou. Nevím jestli je to jen nějaký kolík nebo je tam šroub. Mírné páčení nepomohlo. Jinak ta věc u mne vypadá trochu jinak, konektor je z čela a má 5 drátů a ještě další kousek výš se dvěma dráty. Můžeš ještě poradit? Díky.

post-30-1152297515.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechci moc otravovat, ale ještě jsi na to nekoukal? Já jsem zatím neměl čas to rozdělat znovu a možná zase nadarmo, protože na to třeba sám nepřijdu. Tam je ještě takovým plastovým kolíkem spojené táhlo ze serva s pákou klapky, to se asi taky dá nějak rozpojit, že? Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak ovládání klapky jsem alespoň provizorně opravil.

Zajímalo by mě ale na co je tam ještě takový háček (je vidět mezi filtrem a klapkou na boku), ovládaný další páčkou od páčky pro klapku. Tam asi něco má být a já to tam nemám. Ví to někdo? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

zeptam se mam auto s klimou a ve predu mam vetrak na chladici. Ted kdyz tak koukam tak octavky s klimou maji oba vetraky na opacne strane - tudis v motorovem prostoru?

Ono je vice typu tech klim? - myslim tim manual. klima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeptam se mam auto s klimou a ve predu mam vetrak na chladici. Ted kdyz tak koukam tak octavky s klimou maji oba vetraky na opacne strane - tudis v motorovem prostoru?

Ono je vice typu tech klim? - myslim tim manual. klima

To ses na tom asi stejně jako já - máš dodělávanou klimu (neoriginál).

Co máš za motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...