Přejít na obsah

sedadlo spolujazca


tomass

Doporučené příspěvky

Smysl je stejný jako u řidiče né? Osobně mi taky chybí a nadávám si, že jsem si ho nepřikoupil za 2.000Kč.

Jinak, zkus si sednout za sebe při zvednutém sedadle řidiče a pak si sedni za spolujezdce, které není výškově seřiditelné.

Sedá se mi lépe na sedadlo, které je výš, manželce také, ale to jsem asi deformovaný auty do kterých se opravdu nastupuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niceone: Jsem detailista, takze mi vadilo, ze kdyz jsem mel ridicovo dole, tak spolujezdcovo bylo asi o "metr" vys, dale mi vadilo, ze kdyz jsem jel jako spolujezdec, nemohl jsem si dat sedacku az dolu, protoze jsem docela vysokej a pripadalo mi, ze sedim jako na vezi. A za treti je to i z tech duvodu jako psal jakr, znamena to mnohem lepsi manipulovatelnost s interierem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to super! Sháněl jsem pro sebe výškově stavitelnou sedačku neb mám 2 metry a na nestavitelné se nedalo řídit a nakonec mi taťka sehnal všechny 4-spolujezdcova byla taky stavitelná a zadní dělené, což jsem předtím neměl:-) A když už musím sedět vedle, tak si to vážně užívám:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Niceone: Jsem detailista, takze mi vadilo, ze kdyz jsem mel ridicovo dole, tak spolujezdcovo bylo asi o "metr" vys, dale mi vadilo, ze kdyz jsem jel jako spolujezdec, nemohl jsem si dat sedacku az dolu, protoze jsem docela vysokej a pripadalo mi, ze sedim jako na vezi. A za treti je to i z tech duvodu jako psal jakr, znamena to mnohem lepsi manipulovatelnost s interierem.

kde se da pls sehnat takovy vyskove nastavitelny sedadlo ridice, kolik to tak stoji a je vymena za klasicky v pohode?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...