Přejít na obsah

Vstřikovací čerpadlo 2,5TDI


Fanny84

Doporučené příspěvky

Zdarec Superbááci!Vlastním Supíka 2.5 TDi, 120 kw,r.v.12/2005,V6,Edition 100 :),najeto 135 500 km. Trochu bych se chtěl více dozvědět o tomto díle "Vstřikovací čerpadlo".Slyšel jsem kdejaké pomluvy o této součásti vozu,že v případě výměny stojí nehoráznou sumu okolo 50 tis.Kč!!!Repas cca 25 tis.Kč. Sice se mě to netýká...a doufám,že také dlouho nebude,jezdím pohodově,nedávám mu "na tělo",jen ho šimrám po dálnici a to jednou za uherský rok :palec2:.Čistě teoreticky,vážně to tak stojí???A jak se projevuje závada??Děkuji za debatu a Superb jízdu!!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ja mam taky 2.5 Tdi a cerpadlo se me posralo :-( sehnal sem starsi ze supa co mel najeto 70tis za 14000kc :-D jinak nove i repas vijdou nastejnou 25000kc

Kupuj kloudnou naftu mejlip bych rek Verva Diesel od Benziny a jeste tam davej aditivum nejlip V.I.F prodlouzis zivotnost.Oni ty streva v cerpadle jsou mazany

naftou takze kdyz budes brat naftu nahovno casem se zadrou to aditivum by to melo promazat:-) Ja uz kupuju jenom Vervu a leju Adivitva VIF to radsi tam budu lejt kazdou nadrz

nez aby se me to stalo znova takle aspon vim ze jsem prot udal maximum no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

kluci umi cerpadlo na 2.5 AYM zobrazit vstrikovane hodnoty na jednotlivejch valcich?

Ale umí jen se meří ost valce versus 2 valec a vstřikované odchylky meří spíše kompresi valce.A pokud se prohodí tryska se špatnou hodnotou a do jineho valce a zavada je stale je to tryskou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim a prosim o pomoc. Vypada to, že mi odešlo vstřikovací čerpadlo na 2,5 TDI 120kW. Netušíte někdo, kde ho sehnat za nějakou rozumnou cenu? Díky všem...

Čerpadla mam skladem full repasovaná ofiko BOSCH s dokladem,jedno tu mam jeté funkční kdybys chtěl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale umí jen se meří ost valce versus 2 valec a vstřikované odchylky meří spíše kompresi valce.A pokud se prohodí tryska se špatnou hodnotou a do jineho valce a zavada je stale je to tryskou.

To ale neznamená, že umí měřit vstřikované hodnoty. Kluk chtěl jasnou odpověď, pleteš hrušky s jabkama.

A proč rovnou nenapíšeš cenu toho čerpadla? A cenu těch repasovaných?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...