Přejít na obsah

Pazvuky


tomson1

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat,s pazvuky bojuji již od novoty. Po roce to mám celkem vychytané,jenže někde u přístrojovky mi při zatočení něco jakoby lupne. pokud auto srovnám,lupne to zpátky. je to jakoby jste protlačili tenký plech a pak ho zase pustili zpět.Přesně tak to lupe. nesetkal se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,s pazvuky bojuji již od novoty. Po roce to mám celkem vychytané,jenže někde u přístrojovky mi při zatočení něco jakoby lupne. pokud auto srovnám,lupne to zpátky. je to jakoby jste protlačili tenký plech a pak ho zase pustili zpět.Přesně tak to lupe. nesetkal se s tím někdo?

co popisujes je napadne podobne u fabie, kdy odeslo uchyceni stabilizatoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som sa zatial zbavil cukania climatronicu, vrzgania listy vyduchu ventilacie pod celnym sklom a teraz sa nich chystam s vrzgajucim plastom pod volantom, za co sa uz hanbim ked niekoho veziem a vrzganie vonkajsej klucky na strane vodica.

inak to vrzganie prednej napravy zmizlo same od seba. tak 10 000 km vrzgalo a teraz nic - nechapem.

to tomson1: trochu offtopic. ako ti jazdi 1,6 Mpi na 17" diskoch? myslim zvysena spotreba, slabsia dynamika a pod...je to prilis citit? vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kvak: Co jsi dělal s tou mřížkou ventilace pod předním oknem? Mám na ní podezření. Jinak ta jízda s těmi 17-ky. dle mého názoru si zvykneš,samozřejmě třeba opravenou cestu myslím díru víc cítíš. Takže jedeš a pořád vnímaš přejíždění těch oprav. To by ale nevadilo tolik jak větší náchylnost k pazvukům.Co se týče spotřeby a akcelerace,spotřebu jsem neměřil a akcelerace asi dobrý.Nejel jsem v jiné,tak nemiohu porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli se to nekomu taky nestalo.Nekde od pravych zadnich dveri nebo sloupku neco klepe a ja nemuu prijit kde to presne je.Kdyz si sednu doprava dozadu tak to slysim jakoby ve sloupku,ale jindy zase jak vedou pasy.Jinak vrzani na prave strane u sloupku palubky to je fakt hruza.Kdyz sem byl v servizu rekli mi,ze maji specialni material ktery tam narvou a uz nikdy to neudela.Tak to vydrzelo asi mesic a ted to vrze snad jeste vic.Nevite taky nejakou dobrou radu?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomson: myslis ten pod volantom? zatial nic, buduci tyzden pojdem na servisnu prehliadku tak to budem riesit. dufam ze mi to zavrzga v aj servise, lebo mam taku skusenost ze len co tam prijdem Stream zacne pekne hrat, vsetko prestane vrzgat a ja vyzeram jak blbec :D a tu listu pod volantom ak ti to robi by ti mali v zaruke bez problemov vymenit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

orim: predne sedadla??? to nemyslis vazne...co na nich vrzga?  :o

No mne uz nechutne silno vrzga vodicove sedadlo :angry::angry:

A navyse od vsetkych dveri pocujem vrzganie - urcite je to sposobene jemnym pohybom dveri - mam podozrenie ci to nahodou nerobia gumy okolo ramov. Alebo uz mam tak rozvrzganu kasnu :o

Vam to nerobi? Auto je stare rok, naj. 23tis a tie gumy neboli nicim natierane.

Na OCTE I som nic 3 roky nenatierial ale tieto zvuky som tam nepocul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie gumy na dverach sa daju "premazat" silikonovym olejom.Mne takto zacali vrzgat zadne prave dvere a po natreti tymto silikonom prestali.Co sa tyka prednych sedadiel,tak to chce ist do servisu a vraj im to zaberie pol dna.No zatial este s tymto pockam(dam radio hlasnejsie :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...