Přejít na obsah

Palubní deska


tomson1

Doporučené příspěvky

když jsem s tím jel poprvé teď navečer z Boleslavi, kde mi to dělali, čuměl jsem víc na palubku než ven :D Jinak v pondělí ještě musím zjistit kod na rádio.

Jo tak tuhle anabázi jsem tyky absolvoval, popisuju to tady někde v diskuzi, musíš jet do autorizovanýho servisu, ale jde to rychle není to problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, to si vybavuju..proto jsem taky byl vybavený dvěma klíčky a štítky.. myslel jsem, že všechny mám, ale naštěstí mně Alesio volal včas a ptal se, tak jsme si to ujasnili, že ten ne jsem k autu nedostal..a tak jsem musel do servisu..Pak to byl docela kalup :) To rádio už mám domluvený na pondělí..pohoda. Jen jsme ještě měnili volant za multi a mrška netroubí..doufám, že jen zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jseš z Děčína můžeš navštívit DC auto, taky mi tam to rádio kódovali :D

A jsem prozrazený :) Tam už mně znají jak svý boty :) mám to domluvený na pondělí.. Občas jim pěkně motám hlavu, naposled začátkem týdne schránkou pod sedačku řidiče..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jí doufám, že to bude prkotina, možná něco jinak nastavit v ŘJ. Jinak teoreticky by to měla umět, protože mám takový dojem, že když jsem dodělával tempomat a nastavovali mi v DC autu ŘJ, tak tam ten volant jako položka byl.. V pondělí na to juknou. Jinak ta schránka tam sedla bez vrtání a tak, je to pro spolujezdce u pravostranného řízení.. Jsem takový detailista, rád takovéhle detaily..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ta schránka tam sedla bez vrtání a tak, je to pro spolujezdce u pravostranného řízení.. Jsem takový detailista, rád takovéhle detaily..

joo to mám taky rád, -_- kolik ta schránka stojí ? dá se normálně sehnat? motáž teda není nutno svěřovat servisu? Díky předem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Tak jsem si to u Alesia taky nechal vyměnit budíky za RS budíky s MAXI DOTem.....a závěr? Všem vřele doporučuju. Prostě super. Spokojenost maximální. Montáž bezproblémová a rychlá. Žádnej volant dolů. Jednoduše, běžte do toho kdo o tom přemýšlí. Jenom si zjistěte před výměnou kód rádia v nějakým servisu. Potřebujete VIN kód a číslo SKZ co je na boku rádia. Pošlou do Škodovky a oni pošlou kód. Tímto kontrolujou jestli není to rádio nějaká "čórka":-) Takže hodně zdaru. V brzké době si nechám od Alesia dodat Xenony s nakláněním a originál HF sadu. Vše vč. monáže. Takže pak se zase ozvu. Měj te se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...