Přejít na obsah

Vrzání dveří!!!!hrůza!!!!


jendaRS

Doporučené příspěvky

Čus chlapi,už delší dobu mě sere vrzání zadních dveří pouze za jízdy, ale zlym zpusobem az se to neda vydrzet .uz jsem zkousel ruzny blbosti, jako ze sem prasacky uriz i kus tapecu, ale furt nic,nemuzu proste najit pricinu.Kdyz na ne zvenku zatlacim tak to skripe taky.Mam pocit ze to zacalo delat az ted v lete.Tak se tu ptam jestli se s tim nekdo setkal,podotykam ze vrzají oboje dvere stejne a je to hruza....diky za pripadny napady.Jinak se neupecte je to ted peklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi,už delší dobu mě sere vrzání zadních dveří pouze za jízdy, ale zlym zpusobem az se to neda vydrzet .uz jsem zkousel ruzny blbosti, jako ze sem prasacky uriz i kus tapecu, ale furt nic,nemuzu proste najit pricinu.Kdyz na ne zvenku zatlacim tak to skripe taky.Mam pocit ze to zacalo delat az ted v lete.Tak se tu ptam jestli se s tim nekdo setkal,podotykam ze vrzají oboje dvere stejne a je to hruza....diky za pripadny napady.Jinak se neupecte je to ted peklo :D

nevrzou ti gumy kolem dveri jak me? natrel jsem to nejakym kremem s glycerinem a je po vrzani :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to budou ty gumy okolo dveri ale cim to maznout nejlip?dik :D

ja to mazal indulonou s glycerinem... nevim jake barvy.. ale good. guma je jak nová a havně nevrže B):D

Jen pro zajimavost, u SHELLu prodavaji nejaky silokonovy olej za 73 Kc, pry je to i proti primrzani v zime. Me ty dvere zase za jizdy jakoby lupou. Uz mi nekdo poradil uvolnene zamky,ale nemam tu naradi a zatim ani nevim,kde co utahnout. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vrzaly ty plastový držáky na tapecu po obvodu dveří,podlepil jsem je na dosedový ploše mezi plechem dveří černou elektrikářskou páskou a zatím je klid.Nahoře tapecu u gumy okna silikal. Pořádně domáčknout na tapecu tu lištu co jde až k oknu.

jj je toho povíc co vrže. na lepší přichycení tapecu se taky chystám.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě také vržou zadní dveře, ale není to zámkama ani těsněnim okolo dveří. Plastový tapecirunk se dotýká dveří a to při jízdě vrže. Jediné co asi pomůže je kousek odříznout. Také mě " vrže " tapecirunk na střeše, ale s tím si nevím rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
asi to budou ty gumy okolo dveri ale cim to maznout nejlip?dik :D

GLYCERIN pro technické použití sprej 115ml

Glycerin pro technické použití se používá ochranný a zvlhčující prostředek na pryž , kůži , koženku a pod. . Dále slouží jako ochrana před zamrzáním skel, zámků , pantů , dveří a oken . Dále se používá jako univerzální rozmrazovač . Glycerin lze také použít jako vodou odstranitelný separátor . 115ml

Nebo jak tady již někdo psal použít přímo čistý glycerín: Odkaz zde

Editováno: , autor: Tony6610
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi,už delší dobu mě sere vrzání zadních dveří pouze za jízdy, ale zlym zpusobem az se to neda vydrzet .uz jsem zkousel ruzny blbosti, jako ze sem prasacky uriz i kus tapecu, ale furt nic,nemuzu proste najit pricinu.Kdyz na ne zvenku zatlacim tak to skripe taky.Mam pocit ze to zacalo delat az ted v lete.Tak se tu ptam jestli se s tim nekdo setkal,podotykam ze vrzají oboje dvere stejne a je to hruza....diky za pripadny napady.Jinak se neupecte je to ted peklo :D

Taky jsem s tym měl problemy.A dost dlouho.Nakonec jsem našel mechanika co skupuje a opravuje bouračky.V normálních servisech si nevěděly rady.Za 30 minut to měl hotové.Nejdřive si myslel že bude i něco prasklého v sloupku a bude svařovat.Nakonec roblém byl v uvolněnych pantech a špatné seřízení dveři...ale jen asi o dva milimetry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...