Přejít na obsah

Černá škoda octavia, SPZ 5T2 0007- Byla ukradena 19. 8. 2011 v Bruntále


Zizzzu

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

LukášTDI: To je záhada, že? Třeba znal nějaké tajné heslo. Třeba něco jako octávko otevři se, nebo něco podobného.

Zizzzu: Neztrácej naději a HLEDEJ! Od rána do večera jezdi po okolí. Určitě někde stojí. Držím palce. Budu koukat po Ostravě. Jesli máš nějakou fotku bude dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

LukášTDI: To je záhada, že? Třeba znal nějaké tajné heslo. Třeba něco jako octávko otevři se, nebo něco podobného.

Zizzzu: Neztrácej naději a HLEDEJ! Od rána do večera jezdi po okolí. Určitě někde stojí. Držím palce. Budu koukat po Ostravě. Jesli máš nějakou fotku bude dobře.

Lukáši: To vůbec nevíme, jak se mu podařilo dostat do auta. Ale je známo, že existují univerzální klíče a díky němu se ti dostane do každého auta.

Jiřino5- děkuji moc, jen ta naděje už je ztracené, v den kdy se ztratilo jsme jezdili všude možně, jestli ji náhodou někdo nenechal někde odstavenou... Fotku mám, ale je taková no nic moc, trochu jsem cenzurovali lidi na obrázku, ale bohužel lepší fotku nemám:-(

post-68484-0-48745100-1319482759_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem uvažoval o bullocku, ale nakonec jsem ho vrátil. Zjistil jsem totiž, že pedály jsou z plastu! Zloděje to zpomalí až doma v dílně, na ulici stačí dvakrát stříhnout nůžkama na plech...

D

no hele, na fabii 2 je brzdovej pedál kovovej, spojka je plastová, ALE.. spojkovej pedál je dost mohutnej, odhaduju to tak na 2x2 prsty vedle sebe... to jen tak neuděláš kamaráde šmik šmik, to pochybuju.. a i kdyby, musel bys mít nůžky s pákou jako prase, nebo odříznout pedál pilečkou.. a i kdyby, k čemu by ti bylo auto bez pedálu spojky , navíc, když bys měl brzdu bloklou stále bullockem.. je tam tak málo místa, že ten bullock nijak nevykřivíš, navíc má dole to Tčko, který opírá bullock o podlahu.. takže si myslím, že bullock není špatný řešení, rozhodně lepší než construck, kdy hodí auto na lano, zmáčkne spojku a vesele si odfičí... takže za mě bud bullock na pedály, nebo bullock na volant.. já mám teda na feldě bullock na pedály a super.. klep klep.. zatím stojí před barákem a na fabii mám jen pískování všem 10ti skel vinkem a přemýšlím, co tam dát.. a asi to vyhraje bullock, o dost levnější než construct a přijde mi lepší, protože blokuje spojku a brzdu... a pochybuju, že nějaký čorař bude pilovat spojkový pedál, aby s tím odjel.. přece jen, je to ,,jen,, fabia kterých je všude a nezabezpečených plno.. i ten bullock na volant není špatněj, není tak mohutnej jak bulloock na pedály...

Editováno: , autor: JirkaBrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

to je právě problém univerzál klíče "" stačí si vyfrezovat drážku na klíči přesně v pulce a je univerzál hotový a le to je hendicap klíču typu fréza "" nejlepší je asi brát domu motor voe jinak to nevidím zloději si snad dělaj i diagnostiku v noci opravěj a ujedou podle tohoto zcizení tipuji na byvalého prodejce a jeho kumpánu či majitele předešlého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...