Přejít na obsah

signalizace elektroniky motoru


amrtin

Doporučené příspěvky

Zdravim,mám Fabii 1.4,16V,74Kw r.v.12/99 a najednou se po natankování rozsvítila kontrolka elektroniky motoru.V servisu VAG nahlásil špatně průchozí zpětné palivové potrubí :disgust: Chybu smazali a po týdnu (v nádrži byla asi ještě třetina) se tato rozsvítila znovu.Nechce se mi dávat týdně 350kč jen za zhasnutí kontrolky(to bych si mohl VAG rovnou pořídit).Neví někdo co to může být?Jinak auto jede normálně,nic jinýho se neděje. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mě to psalo taky, většinou při rozjezdu nebo při zpátečce. Pak to asi za den shaslo a za par dnu den se to objevilo znovu. Vždy se to rozsvítí s EPC kontrolkou. Ta po novém nastartování zhasla. Nyní mi to píše:

17566 - snimac tlaku v sacim potrubi (G71) - neverohodny signal

P1158 - 35-10 - - - Sporadická

Ani v novém VIS o tom nic nepíšou. Teď mi to svítí skoro neustále. Po dni to zhasne a druhý den se to rozsvítí znovu. Chystám se do servisu, ale když říkáš že to jen smažou a nic, tak to si ještě rozmyslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to psalo taky, většinou při rozjezdu nebo při zpátečce. Pak to asi za den shaslo a za par dnu den se to objevilo znovu. Vždy se to rozsvítí s EPC kontrolkou. Ta po novém nastartování zhasla. Nyní mi to píše:

17566 - snimac tlaku v sacim potrubi (G71) - neverohodny signal

P1158 - 35-10 - - - Sporadická

Ani v novém VIS o tom nic nepíšou. Teď mi to svítí skoro neustále. Po dni to zhasne a druhý den se to rozsvítí znovu. Chystám se do servisu, ale když říkáš že to jen smažou a nic, tak to si ještě rozmyslím.

do servisu každopadne chod..nepomože len vymazanie. sporadicka chyba je taka ktora ked sa po určitom čase neopakuje sama zhasne presne ako to robi tebe. čiže by som to videl tak že snimač raz funguje a potom zas niekedy nie...možno kabelaž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabeláž mě taky napadla-buď ta,anebo ten snímač.V jiném servisu mi řekli,že mám přijet až se to zase rozsvítí a pak budou zjišťovat co a jak.Tak uvidíme-až budu chytřejší,písnu jak to dopadlo -_-

p.s.:a tam ode mě nechtěli za zhasnutí té kontrolky ani fenik B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Kabeláž mě taky napadla-buď ta,anebo ten snímač.V jiném servisu mi řekli,že mám přijet až se to zase rozsvítí a pak budou zjišťovat co a jak.Tak uvidíme-až budu chytřejší,písnu jak to dopadlo -_-

p.s.:a tam ode mě nechtěli za zhasnutí té kontrolky ani fenik B)

Tak to nechápu -zatim se to znovu nerozsvítilo... <_<:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 11 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...