Přejít na obsah

Vyhrivane ostrikovace celniho skla


paldous

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

standard to neni, je to v konfiguratoru jako extra polozka, jinak dodelani vyjde na 2x 390 za vyhrivane trysky, plus konektory protikusy k tryskam cca 60 plus kabel cca 3m plus piny plus robota, pocitej tak dokopy max 1500, ale stoji to za to v zime, kdyz muzes ostriknout a nemas tam namrzlej led...na predchodzi OII jsem to nemel a stale mi tam namrzala nemrznouci kapalina z ostrikovacu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standard to neni, je to v konfiguratoru jako extra polozka, jinak dodelani vyjde na 2x 390 za vyhrivane trysky, plus konektory protikusy k tryskam cca 60 plus kabel cca 3m plus piny plus robota, pocitej tak dokopy max 1500, ale stoji to za to v zime, kdyz muzes ostriknout a nemas tam namrzlej led...na predchodzi OII jsem to nemel a stale mi tam namrzala nemrznouci kapalina z ostrikovacu :-(

Nebyl by nějaký odkaz na díly?Schéma by se také hodilo.Předem dík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dík.Trisky jsem našel.Konektory ale nikde nemohu najít.Trisky jsou tady.

http://www.amd-autodily.cz/elektricka-vybava/tryska-ostrikovace-vyhrivana-2.html

konektory objednas v najblizsom origo/VW, SKODA,SEAT/ aj si PINmi do nich, opravil som tie cisla dielov omylom som dal na golf V....

Editováno: , autor: dream7000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahoj, tak vyhrevy namontovane ale nejsem si jist jestli fungujou, jak to zjistit jestli ten vyhrev vyhriva? da se neco vycist nekde na diagnostice? pripadne treba to nekde kodovat ve Vagu? nevi nekdo nahodou jak to ma spravne fungovat, od jake teploty to topi a jestli to spina nejake rele nebo jak to vubec otestovat? kdyz na to sahnu tak samozrejme neni nic citit jestli to je horky nebo ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 let později...
Návštěvník

Zdravim, ako zistim, ci to mam od vyroby?

V prirucke (5/2010) pri tomto nie je hviezdicka, tak som pochopil, ze je to standard.

Auto je 4/2011 Elegance kupovana v SR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...