Přejít na obsah

Při sešlapnuti plynu jde slyšet zvuk jak kdyby klepani nebo nějaké vrtulky... sešlap, trrrrr, přeřazeni, sešlap, trrrrr. Vždycky zvuk navyšovani.


SuperBone

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Nevím čim to může byt, ale každy koho jsem se ptal říkal něco jiného...

- Jde o to, že když zařadim, sešlapnu plyn, tak jde slyšet z motoru takový zvuk jako kdyby vrtulky. Nevím jestli to je turbo ale: ZAŘADIM, SEŠLAPNU PLYN, trrrrr (zvuk jak nějake prostě frrrrr :D ) zase sešlapnu, opět přeřadim a zase frrttrrrr a nic a tak dokola až po 4ku. Jako psat to tady ,,se směju,, Ale sere mě to. Dik za rady. Nechci aby přišel do servisu a naučtovali si bůůh vi co... Dnes žádna sranda vyvalit prachy na stůl...

Dik Manns.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám stejný problém...jsem rád, že nejsem jediný, tipuju to na turbo, ale jeste jsem se nedostal k tomu sundat hadici a podivat se na tu vnitrni vuli, zatim jen jezdim... :)

Jo a vrtule mám obě dobrý, dělal jsem nedávno rozvody, takže jsem měl dole čílko a obě vrtule ok..

Tušíte někdo jakou má turbo životnost (myslim že tak 150-200..) a je nejaky predepsany interval kdy se meni ? (minuly majitel jezdil jen do autorizovaneho)...dik

Editováno: , autor: RayBan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím,

Nevím čim to může byt, ale každy koho jsem se ptal říkal něco jiného...

- Jde o to, že když zařadim, sešlapnu plyn, tak jde slyšet z motoru takový zvuk jako kdyby vrtulky. Nevím jestli to je turbo ale: ZAŘADIM, SEŠLAPNU PLYN, trrrrr (zvuk jak nějake prostě frrrrr biggrin.gif ) zase sešlapnu, opět přeřadim a zase frrttrrrr a nic a tak dokola až po 4ku. Jako psat to tady ,,se směju,, Ale sere mě to. Dik za rady. Nechci aby přišel do servisu a naučtovali si bůůh vi co... Dnes žádna sranda vyvalit prachy na stůl...

Dik Manns.

mam aj ja ten problem vies mi poradit zistil si co to bolo superbone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobrý konec srandy, však jsem psal, že jsem magor a rád si dělám prdel.

Myslím si, že jakmile se nějaká závada projevuje zvuky, dá se to identifikovat vcelku dobře, odkud to jde. Proto z toho dělám tu ironii. Ono je pěkný sedět za volantem a pozorovat zvuky a říkat si copak to asi tak je...

Ještě lepší je ale,  zatáhnout za tu páčku u levého A-sloupku, tím otevřít haupnu a podívat se, odkud ty zvuky jdou. Samozřejmě ve dvou, první člen Ti bude sedět právě za tím volantem a přidávat plyn a druhý člen bude poslouchat vpředu u tý haupny. A pokud chceš argumentovat tím, že se to projevuje jen za jízdy, tak to se dá nasimulovat i při stojícím autě třeba se zataženou ručkou, přidávat plyn a pouštět spojku (tak poznáš třeba to podfukující turbo). Čili se rozhodně nespokojuji s tím, že to uvnitř dělá frrrr nebo trrrr a tím to hasne.To tak může říct moje stará, která o tom nemá ani šajn. A pak napsat na fórum chlapci, dělá mi to ííííááá, poraďte. Ty zvuky odněkud jdou, tak sakra otevřít haupnu a sledovat odkud přeci né?

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu měnit v lednu, spojku mám doma a ještě doobjednát setrvák, chtěl jsem to nejdřív vyměnit bez setrváku, ale můj mechanik mi řek, že bez setrváku mi to nevymění, takže ho ještě doobjednám, no a pak určitě pojedu zase někdy na slovensko, a táhnu to přes frýdek, takže se můžem srazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Přátelé okřídleného šípu,

já přehodnocuji názor na Vás Superbáře. Pokaždé co jsem viděl nějakého chlápka v Superbu tak měl loket na dveřích u okna, hodně žvýkal a měl pohled těžkého kapitána průmyslu. Hergott chlapi, vždyť s Vámi je prča. Radek - sekce Fabia 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...