Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Chlapy, zjistil jsem, že se Philips nějak stahuje z hypermarketů a obi, baumaxů atd. Nevíte, kde by se ještě daly sehnat?

Jo a ještě jedno slovo do pranice- jezdím s philips night guidea naprostá naprostá spokojenost. Jednou jsem zkusil osram silverstar,tuším- jsou to ty nejopěvovanější osramky- svítily o něco líp, než philips, ale jenom o 4% a životnost byla tak třetinová oproti philipskám. Odešli mi za měsíc a půl!!! philips bez problémů í měsíců PHILIPS FOREVER!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som si kupil tie osram silverstar h4 este si musim dat nastavit svetla tie bolo uz treba nastavit predtym v pondelok idem do servisu a uvidime vysledok zatial mam z toho celkom dobry pocit no nic prevratne to nieje mozno je to zapricinene ze mam zle nastavene svetla ... ale je to urcite plus ako tie co som tam mal original ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měnil prasklou Philips Night Guide na Octávce za novou-životnost byla 4 roky(takhle dlouho mi ještě žádná halogenka nevydržela), druhá žárovka ještě držela ale měla už trošku nižší svítivost.Soudím subjektivně při svícení na zeď z pár metrů,také modré a žluté světlo bylo po čtyřech letech provozu méně výrazné, takže jsem vyměnil radši obě) Kupoval jsem na německým e-shopu.Cena 11,39 EUR/1 kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hosi taky dam vetu do pranice.kamarad si koupil osram night brake.sviti pekne ale za 2mesice praskla jedna a ta druha za14dni po te prvni.druhej kamos koupil to nej co uvadi v testech ani nevim co to je presne a dal za ne 600kc.sory za Ot,ale ja nejsem blbej dat do toho takovy love kdyz vsichni nadavaji jak praskaji.tak jsem koupil v autokelly zarovky starline modry a +50%a bomba.staly 80kc jedna a maji mirne modry nadech.jinak sviti do bila krasne.mam je 3mesice a no problem.az praskne koupim za80k novy.muj nazor je ten ze ty drahy sviti pekne,nekdy i jak ty levne,ale vydrzi hov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, zjistil jsem, že se Philips nějak stahuje z hypermarketů a obi, baumaxů atd. Nevíte, kde by se ještě daly sehnat?

Jo a ještě jedno slovo do pranice- jezdím s philips night guidea naprostá naprostá spokojenost. Jednou jsem zkusil osram silverstar,tuším- jsou to ty nejopěvovanější osramky- svítily o něco líp, než philips, ale jenom o 4% a životnost byla tak třetinová oproti philipskám. Odešli mi za měsíc a půl!!! philips bez problémů í měsíců PHILIPS FOREVER!

Že by někde tady???

http://www.google.cz/search?hl=cs&q=au...=Hledat&lr=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Čus kluci!

Nemáte někdo zkušenosti se žárovkami Bosch, třeba Xenon Blue, Daytime, Plus 50/60 Extralife? Dík.

Ahoj, koncem října 08 jsem dával nový žárovky Bosch - Xenon Blue a naprpstá spokojenost. Svítí skvěle a pěkně bíle s lehkým nádechem do modra. Opravdu můžu jen doporučit ... Kámoš mi sehnal pár za 250,- , tak jsem si je tam šoupnul....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koncem října 08 jsem dával nový žárovky Bosch - Xenon Blue a naprpstá spokojenost. Svítí skvěle a pěkně bíle s lehkým nádechem do modra. Opravdu můžu jen doporučit ... Kámoš mi sehnal pár za 250,- , tak jsem si je tam šoupnul....

Tak za tu cenu bych je bral také! :palec2: Tak je zkusím a uvidím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...