Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Třeba tady : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did...&kid=h4_732

Jseš li členem OC, pak tam máš ještě slevu, tuším že to je 10%. Já je tam kupoval, je fakt, že to mám 3 min. od domu autem lol

Mám taky osramy a jsem spokojen spíše bych řešil napětí,které jde do žárovek je větší než 12 V a to je duvod malé životnosti ne?existuje nějaký staboš napětí nebo něco takového

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci aniž, bych si to tady přečetl koupil jsem za 650,- (obě) Philips X-Treme Power +80% dneska jsem je tam vpálil tak je zítra testnu a řeknu. Zatím to vypadá, že mají docela dobře bílí světlo, ale ještě jsem je nezkoušel někam dál. Jestli se mi to nebudou zdát nějak o moc lepší koupím ještě ty Osramy Nightbreaker a pak budu mít objektivní srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo akorát jsem dorazil. TY Philips X-Treme Power jsou dobrý Osram brát nebudu. Hezký bílý světlo. Někdo psal, že dosvítí dál. To je blbost. Máme v práci rozkalibrovanej regloskop takže jsem svítil akorát tak dost nahoru. Musel jsem regulací shodit světla na jedna.

Každopádně osvětlený spektrum je osvíceno o poznání jasněji a tím, že mají větší intenzitu a bělejší barvu tak i lepší viditelnost krajnice. Jsem s nima spokojený. Těch 650.- co mě stáli fakt nelituju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar vsi, mohu-li take svou troskou zkusenosti do mlejna, tak dlohou dobu jsem pouzival H4 100/90W od angl.firmy Elta a naprosta spokojenost, modro-bile svetlo, a vetsi viditelnost v noci, proste parada...

...nevim jak je to mozne, ale v poslednim roce se zmenilo baleni techto zarovek a uz to neni ono, proste diametralni rozdil jak v barve svetla tak ve svitivosti (asi kvantita nahradila kvalitu), coz me nuti hledat novou znacku zarovek :(

...v rychlosti jsem vyzkousel nejprve noname zarovky 100/90W s oznacenim "LIGHT XENON BLUE", "SHAINY", "H.I.D. EXTREME", "XENON POWER BLUE" a pravdou je, ze jde pouze o oblbovani lidi a falesnou reklamu, sviti zlute s nadechem modre a viditelnost hruza !!!

...pak prisly na radu znackove "OSRAM NIGHT BREAKER", sice 60/55W, ale prodejce i samotna firma se dusovali ze rozdil je veliky az 80%...., jenze chyba, do bileho svetla to ma hodne daleko, barva jako klasicke obycejne H4, svitivost je mozna o 10-15% vetsi, ale to za tmy neni moc znat, rozdil je pouze v cene (400,-Kc), podobne ale s vyssi nebo-li dvojnasobnou porizovaci cenou (890,-Kc) dopadly "Philips X-Treme", tam vsak svitivost dosahovala se skoro standartni barvou svetla vetsiho vykonu, cca o 40-50%...

...po vsech prectenych forech pujdu do testovani "Philips BLUEVISION", ktere maji dle nazoru lidicek na netu opravdu modrobile svetlo a svitivost je tez vetsi a znatelna, cena (920 - 1000,-Kc), samozremne se necham odradit zkusenejsim clovickem zde... ;)

PS: ...doslo i na montaz kitu H.I.D. H4 Bixenon od firmy "COBRA", ale v necirych svetlometech to nedelalo dobrotu, proto jsem sadu balastu po zakoupeni H3 Xenonu prestavel na mlhovky :-)

Editováno: , autor: Adas25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Měl jsem Osram NightBreaker a je pravda, že svítí o něco lépe než standartní žárovky, ale vydržely mi 3měsíce, což odpovídá asi 7000km. To se mi zdá dost málo, normální žárovky měním tak 1x za rok.

Taky jsem v lednu koupil NightBreaker a dnes mi jedna odešla, teda taky po 3 měsících. Koupil jsem novou za 250,- a dal jim ještě jednu šanci. Jak odejde další po tak krátké době, jdou do koše, i když světlo je z nich parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po přečtení celého témata koupil Philips Vision plus a musí říct, že je to opravdu rozdíl oproti klasickým H4. Já jezdím převážně v noci tak doufám, že budu spokojený. Zdá se mi, že světlo svítí více do běla a samozřejmě více. Existuje ještě snad něco lepšího než tyto??? Kromě xenonů samozřejmě :palec2:

post-4375-1208810660_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po přečtení celého témata koupil Philips Vision plus a musí říct, že je to opravdu rozdíl oproti klasickým H4. Já jezdím převážně v noci tak doufám, že budu spokojený. Zdá se mi, že světlo svítí více do běla a samozřejmě více. Existuje ještě snad něco lepšího než tyto??? Kromě xenonů samozřejmě :palec2:

Tak mi do věčných lovišť odešel i druhý night breaker, životnost při celodenním svícení cca 3 měsíce, to je za rok 2000 za žárovky, končím s nima a jdu vyzkoušet Philips, má někdo zkušenosti s jejich životností??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi do věčných lovišť odešel i druhý night breaker, životnost při celodenním svícení cca 3 měsíce, to je za rok 2000 za žárovky, končím s nima a jdu vyzkoušet Philips, má někdo zkušenosti s jejich životností??

No já mám Philips Xtreme Power jen chvíli, ale kamarád na ně už jezdí přes 18 měsíců a pořád drží. A že by jezdil jen hodobóžově v neděli na jarmark se říct nedá. Proto jsem šel radši do Philipsu než do Osramu. Jsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...