Jump to content

choceňák

Uživatel
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

30 Excellent

About choceňák

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jak to tu pročítám, tak je to smutné a ostuda, že to škodovka nedokáže, to škubání u toho motoru 1.5 tsi odstranit, za tu dobu, co ty motory vyrábí. Nemluvě o tom, jaké jsou ceny. Pokud se mnou někdo nesouhlasí, tak se omlouvám. Jinak všem zde na foru pěkné svátky a pevné zdraví po celý rok 2020.
 2. Podle mne to je model s řetězovými rozvody, ale to není třeba se toho obávat. Mám jej už 8.roků, najeto 63 000 km, a musím to zaklepat na dřevo, a zatím bez jediného problému. Jak v servisu při každoroční prohlídce a výměně oleje v motoru, tak na STK mi říkají jak to dělám, že ten yetík je stále jak nový.
 3. Reklamovat, vrátit hned zítra pokud možno. Jsou to podvodníci. O té závadě museli vědět.
 4. choceňák

  Yeti

  Zdravím a mám dotaz, máš od prvopočátku namontované zástěrky ???
 5. Nevím , ale já mám najeto bez 100 km 50 tis. a jsou téměř jak nové.
 6. choceňák

  Škoda KAROQ

  Ta cena pro normálního člověka je ale nehoráznost.
 7. choceňák

  Škoda KAROQ

  Ti, co ty zástěrky nedoporučují, nato přijdou také, ale až časem.
 8. choceňák

  Škoda KAROQ

  Nenechat si namontovat zástěrky na nové auto, je jedna z prvních chyb, co můžeš udělat. Časem na to ale člověk přijde sám, co je pro nvé auto užitečnější.
 9. Ahoj, já tam koupil plastovou krabici s odnímatelným víkem, co se používají na potraviny do mražáku a jsem spokojený. Dělají se různé druhy a velikosti. Jak se říká, pasuje tam jak p...l na hrnek.
 10. choceňák

  Zamek 5.dveri

  Hvězdicový klíč, co tam pasuje, by mněl mít na sobě označení CR-VT 40. Po povolení těch dvou šroubů, bych ten díl s točícím válečkem posunul asi napoprvé o 1 mm ve směru ven k nárazníku a pak znovu dotáhl. No prostě si s tím pohrát, dokud to nebude podle svých představ ok. A pokud se nepodaří ten váleček rozpohybovat, tak celý ten díl koupit nový. Jiné řešení už nevidím. Ještě bych o radu požádal zde na foru PAWOUKA. Zdravím a přeji brzké vyřešení této záležitosti, ke své spokojenosti.
 11. choceňák

  Zamek 5.dveri

  kuriss - Věřím, že ten váleček se nechá rozhýbat třeba sika-kleštěmi (zatuhlá vazelína z výroby?). Ale hlavní důvod, jak odstranit to "třískání" zadními výklopnými dvřmi jsem už psal v pondělí. Pokud to nezvládneš sám, tak za odborníkem. (V servisu ale za korunky.) Není to nic složitého. Klíč ( sada, tuším po 8 kusech) se nechá sehnat v železářství, ať už to je imbus nebo hvězdice.
 12. choceňák

  Zamek 5.dveri

  Páni kluci, je to jednoduché. Uprostřed na spodní hraně části kufru, jsou dva seřizovací šrouby (pod gumovou krytkou) na 6 imbus. Je třeba být trpělivý a vyhrát si s tím. Zavírám zadní dveře s výšky 5 - 1O cm pouhým puštěním. Nesnáším, když se "bouchá" kterýmikoliv dveřmi, to mě může čert vzít !!!
 13. choceňák

  Zástěrky

  Samozřejmě, že je užitečné zástěrky si nechat namontovat. Při troše odvahy a šikovnosti to člověk zvládne i svépomocí.
 14. Zdravím synek.morava, máš-li ke svému miláčkovi cit a provozu na cestách rozum, tak se to nechá. Věřím, že na jaře a v létě půjdeš o desetinku či dvě ještě dolů.
 15. Samozřejmě , že je nutné povolit šroub, tuším M 8 a kousek plechového držáku a pak jde bez problému volně ven.
×
×
 • Create New...