Jump to content

choceňák

Uživatel
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

30 Excellent

About choceňák

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podle mne to je model s řetězovými rozvody, ale to není třeba se toho obávat. Mám jej už 8.roků, najeto 63 000 km, a musím to zaklepat na dřevo, a zatím bez jediného problému. Jak v servisu při každoroční prohlídce a výměně oleje v motoru, tak na STK mi říkají jak to dělám, že ten yetík je stále jak nový.
 2. Reklamovat, vrátit hned zítra pokud možno. Jsou to podvodníci. O té závadě museli vědět.
 3. choceňák

  Yeti

  Zdravím a mám dotaz, máš od prvopočátku namontované zástěrky ???
 4. Nevím , ale já mám najeto bez 100 km 50 tis. a jsou téměř jak nové.
 5. choceňák

  Škoda KAROQ

  Ta cena pro normálního člověka je ale nehoráznost.
 6. choceňák

  Škoda KAROQ

  Ti, co ty zástěrky nedoporučují, nato přijdou také, ale až časem.
 7. choceňák

  Škoda KAROQ

  Nenechat si namontovat zástěrky na nové auto, je jedna z prvních chyb, co můžeš udělat. Časem na to ale člověk přijde sám, co je pro nvé auto užitečnější.
 8. Ahoj, já tam koupil plastovou krabici s odnímatelným víkem, co se používají na potraviny do mražáku a jsem spokojený. Dělají se různé druhy a velikosti. Jak se říká, pasuje tam jak p...l na hrnek.
 9. choceňák

  Zamek 5.dveri

  Hvězdicový klíč, co tam pasuje, by mněl mít na sobě označení CR-VT 40. Po povolení těch dvou šroubů, bych ten díl s točícím válečkem posunul asi napoprvé o 1 mm ve směru ven k nárazníku a pak znovu dotáhl. No prostě si s tím pohrát, dokud to nebude podle svých představ ok. A pokud se nepodaří ten váleček rozpohybovat, tak celý ten díl koupit nový. Jiné řešení už nevidím. Ještě bych o radu požádal zde na foru PAWOUKA. Zdravím a přeji brzké vyřešení této záležitosti, ke své spokojenosti.
 10. choceňák

  Zamek 5.dveri

  kuriss - Věřím, že ten váleček se nechá rozhýbat třeba sika-kleštěmi (zatuhlá vazelína z výroby?). Ale hlavní důvod, jak odstranit to "třískání" zadními výklopnými dvřmi jsem už psal v pondělí. Pokud to nezvládneš sám, tak za odborníkem. (V servisu ale za korunky.) Není to nic složitého. Klíč ( sada, tuším po 8 kusech) se nechá sehnat v železářství, ať už to je imbus nebo hvězdice.
 11. choceňák

  Zamek 5.dveri

  Páni kluci, je to jednoduché. Uprostřed na spodní hraně části kufru, jsou dva seřizovací šrouby (pod gumovou krytkou) na 6 imbus. Je třeba být trpělivý a vyhrát si s tím. Zavírám zadní dveře s výšky 5 - 1O cm pouhým puštěním. Nesnáším, když se "bouchá" kterýmikoliv dveřmi, to mě může čert vzít !!!
 12. choceňák

  Zástěrky

  Samozřejmě, že je užitečné zástěrky si nechat namontovat. Při troše odvahy a šikovnosti to člověk zvládne i svépomocí.
 13. Zdravím synek.morava, máš-li ke svému miláčkovi cit a provozu na cestách rozum, tak se to nechá. Věřím, že na jaře a v létě půjdeš o desetinku či dvě ještě dolů.
 14. Samozřejmě , že je nutné povolit šroub, tuším M 8 a kousek plechového držáku a pak jde bez problému volně ven.
 15. Ahoj Michal5, Rád Ti poradím, jak jsem si akumulátor měnil před touto zimou v prosinci sám. Mněl jsem tam tu samou bateri co máš Ty. Pro klid duše jsem si koupil o něco silnější. (Varta 52 Ah 470 A ). Aby bylo vše Ok po výměně (aby se nic nevynulovalo), tak jsem nejdříve pomocí druhé baterie se napojil do zásuvky (vedle ř.páky) el.svítilny. Zapalování samozřejmě vypnuté !!! Pak jsem v klidu odpojil vlastní původní baterii, vyndal ji z motorového prostoru, dal novou na místo, zapojil a pak jen vytáhl zástrčku se zásuvky el. svítilny a bylo vše hotovo ! Bez jakých koliv problémů. A pak si dal panáka meruňkovice.
×
×
 • Create New...