Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

čaute, chtěl bych se vás zeptat, jestli je možný dát pneu 14ky se šířkou 165 na 6ti palcové ráfek. zajímalo by mě, jestli ta guma nebude co do šířky nejak roztáhlá a zda-li to nebude mít negativní vliv na její vlastnosti a taky jak to bude vypadat...jestli s tím máte někdo zkušenosti, tak pls napište...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja to mám tak obuté 165 na 6palcovom disku hliníkovom a je to v pohode.Podla TP to tak ale nemôže byť asi by si mal problémy na STK ale inak si to nikto nevšimne rozmer je z druhej strany disku.No už nám kúpené nové 185,ale tieto ešte dojazdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim všechny. jsem také začatečník ve výběru Alu kol...pujdou mi na fabii Alu kola o rozměrech 7.5x17 ???případně prosim napiště jaké další rozměry by to alu kolo mělo mít( ET atd..) a rozměr pneu aby to bylo optimální, protože se vubec nevyznam v rozměrech nízkoprofilových pneumatik...předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

kludne si objednaj a mozes ich dat na auto, ze mas ET o 7mm ine a o pol palca sirsi disk si nikto nevsimne, gumy tam mozes dat tie co mas napisane v technicaku, a dokonca to bude vyzerat krajsie ako na 6,5" disku. PS pekne disky si si vybral :palec2:

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 16" disk je povolená guma v rozměru 205/45 R16 83V, když už 195, tak profil 45..

a vleze se ta R16 pod podběh nebo když dam plný rejd at mi to někde nedře a co by se stalo kdybych tam dal výšku 40 místo te 45

Editováno: , autor: Lecho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vleze se ta R16 pod podběh nebo když dam plný rejd at mi to někde nedře a co by se stalo kdybych tam dal výšku 40 místo te 45

tak tuhle otázku vážně nechápu??? povolený rozměr od Škoda Auto a. s. - myslíš že by schválily něco, co by někde dřelo v podběhu??? když dáš profil na 40 tak to budeš mít tvrdší.. a kdyby sis pročet celý tohle téma, tak se všechno dozvíš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...