Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

taky jsem koupil ten rozměr 7x16 ET35.dej to tam protože policajt to stejně nepozna je to napsany zezadu na disku a na gumě to není :-)

Ďakujem za radu. Aspoň jeden sa tu nájde čo poradí ..... :palec2:

Mne skôr išlo o to, či to kolo nieje veľmi vytrčené vonka, lebo mám ešte 2 cm podložky pod kolesá. Tak či ich tam nechať, či asi nie. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za radu. Aspoň jeden sa tu nájde čo poradí ..... :palec2:

Mne skôr išlo o to, či to kolo nieje veľmi vytrčené vonka, lebo mám ešte 2 cm podložky pod kolesá. Tak či ich tam nechať, či asi nie. :feve:

to kolo bude asi o 7mm ven než normalně takže o moc to neleze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky 7x16 s pneu 205/45 a úplně bez problémů, ještě tam je mezera...kdyby byla možnost, klidně dám tuto gumu na ráfek 7,5 a dozadu třeba 8 :)

Jinak se Dakiemu nedivte, že se trochu vytočil...už jsem tu zaregistrovanej taky nějakej rok a ty dotazy jsou pořád stejný a stejný a stejný....my už víme, že to tady je a dá se to vyčíst....proto si noví členové mají prvně přečíst pravidla, než sem vložej třeba téma, aby zkusili hledat a pročítat ty příspěvky...jen to holt stojí spoustu času, ale zase se člověk dozví nový věci, který zprvu ani vědět nechtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo dát na Fabii I. pneumatiky 195/55 R15 které jsou určeny na F II.? Teď jezdím 1,4 16V 59kW na 195/50 R15 Bridg. Turanza ER300, sedí to sice parádně ale přece jen to na špatných cestách dost drncá. Ty 195/55 R15 by mohly být dobrá volba. Je zajímavé že F II. má povolený rozměr např. 185/60 R14 který je stejný i na F I, ale ostatní jsou jiné. Myslíte si, že by se dal tento rozměr pneu dopsat do TP (195/55 R15).

Editováno: , autor: AlesK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

185/55 R15 mám jako zimáky a na léto se mi zdají 185 úzké, ale byla by to asi dobrá alternativa. Kdyby někdo dal fotku jak vypadají ty letňáky v 185/55 R15 byl bych rád. Zimáky mám Goodyear UltraGrip 7 který jsou hodně dokulata takže to zkresluje. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky 7x16 s pneu 205/45 a úplně bez problémů, ještě tam je mezera...kdyby byla možnost, klidně dám tuto gumu na ráfek 7,5 a dozadu třeba 8 :)

Jinak se Dakiemu nedivte, že se trochu vytočil...už jsem tu zaregistrovanej taky nějakej rok a ty dotazy jsou pořád stejný a stejný a stejný....my už víme, že to tady je a dá se to vyčíst....proto si noví členové mají prvně přečíst pravidla, než sem vložej třeba téma, aby zkusili hledat a pročítat ty příspěvky...jen to holt stojí spoustu času, ale zase se člověk dozví nový věci, který zprvu ani vědět nechtěl :)

se nedivim kdyby se vytočil..

nejvíc mě ale sere že se dotyčnej ještě vzteká :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fotky, spíš by mě zajímal přímí pohled ze strany běhounu (jak to vypadá zepředu/zezadu na autě), a na ráfku 6 J Díky

Sice to byly zimáky, ale na ráfku 6.5 vypadaly Nokiany WR 185/55 R15 takhle. Jestli ti to pomůže...
Editováno: , autor: AlesK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Máte někdo jako letňáky 185/55 R15 ? Zajímalo by mě jak to na autě vypadá. Teď jsem dal zimáky v tomhle rozměru na auto a zdá se mi to super varianta. Na dálnici motor o něco méně točí (oproti 195/50 R15 Bridg. Tur. ER300) a taky to díky menšímu valivému odporu o dost svižněji jede a rychleji se předjíždí. Tenhle rozměr má navíc skoro nachlup stejný celkový rozměr jako v TP psaný rozměr origo pneu 165/70 R14. Všechny ostatní běžné rozměry psané jako alternativy v TP (195/50 R15, 185/60 R14) jsou o nějaký ten cm menší (průměr/obvod). Teda kromě 205/45 R16, ta je zase o fous větší než origo 165/70 R14. Máte je někdo, příp. fotku zepředu/zezadu jak vypadaj na autě? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbá otázka...ale nechce se mi přemýšlet..no znáte to....mám na ráfku zimní 165...klasika r14...dostanu tam 185 rozmer???nevím jaký je ráfek? 5J? 6J????prostě jestli je 5J tak dostanu je tam????hnmmmmm pospíchá to:-)sem blbej já vím:-)

Mal som tak obuté dve sezóny zimáky. Stredy gúm som mal viac zjazdené. Hustené boli na 2,2. Guma sa troška deformuje, ale na prvy pohlad to nie je vidno a 185 sú podľa mňa lepšie v každom ohľade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...