Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

no je to asi takový "minimum" na 17" ale na 205/40 akorát ;) to bych neřešil, pokud nechceš mít pneu na kole našprclý aby ti dělaly "Ačko"...těch mých 7.5 je pro mě akorát...jen aby ty seat kola neměly nějaký šílený ETko PS: ve tvym tématu jsem ti udělal amatér VT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola 9x16 se na fábku vejdou vpoho s pneu 215/40 měl jsem je s ET 25 myslim, to další 7x17 taky normálka(a i když zvolíš správnou zančku uděláš i áčka ;) ) origoše budou mít okolo ET40 ale tak existujou podložky přeci ;)

a kdyby mi nějakej pičus nesmazal tema o mojí bejvalí fábce tak ste to mohli vidět naživo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,

prosim o radu, mohu toto dat na Faku 1.4 16V 74 kW? http://www.pneumatiky.cz/aez-excite-high-g...5x100-et35.html Nejde o to zda ano ci ne, ale spis o to, zda to bude fakt sedet popr jake podlozky a k tomu pneu 205/40 R17 Pzero nerro XL. Btw asi budu muset menit i brzdy, ze? jake by jste doporucovali misto seriovych?

Diky moc vsem

Stepan

Editováno: , autor: GaGaN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GagaN: sedět budou, při šířce 7.5 a ETku 35 je budeš mít cca zároveň s blatníkama...přesně tenhle rozměr kol na Fabce má a sedí pěkně ;) mrkni zde jsou tam i fota na autě pro představu: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;#entry1327789 PS: hlavně si je kup se středovym otvorem na Fabku (tuším 57mm)...a podložkama 1.5 - 2cm nic neskazíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Fabku je 5 x 100 (5děr o rozteči 100mm) a středová díra 57.1 mm (pokud je větší je nutno použít středící kroužky) ....jináč to ET značí zális kol, čím je ET číslo nižší, tím více kola vyčuhujou ven z blatníku...ET 35 je na Fabku pří šířce disku 7.5 celkem akorát ;) PS: vpoho, dával jsem ti to tam hlavně kvůlyy těm posledním dvu fotkám - ty kola jsou o stejných parametrech co ty tvoje vybraný, tak aby jsi měl představu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdyz se kupujou novy kola tak stejne chteji vedet na jaky auto cimz prave krome roztece a jinych parametru prodejce reci prave stredovou diru

bud pak doda kola primo s 57,1 nebo dodá sadu kroužků, případně se dozvíš že je na fabii nelze protože maji středovou díru menší ale to jsem snad u 5x100 rozteče ještě neviděl bud je 57,1 nebo větší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...