Přejít na obsah

odběr vypnutého rádia 0,1A


Eugene87

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám ve Feldě rv. 1996 autorádio Sencor.

Instaloval jsem ho asi před rokem, ale teď v chladném počasí jsem měl za poslední 2 měsíce již několikrát vypráskanou baterku (novou) musel nabíjet.

Včera mě to naštvalo tak jsem proměřil odběr, ve vypnutém stavu ta potvora bere 0,08-0,11 A.

Co s tím můžu udělat? Kromě opravy kladivem :(

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, jak to rádio je připojené - jestli má spojený červený drát se žlutým na ISO konektoru, aby se dalo zapnout i při vypnutém zapalování, tak se vůbec nedivím, že má takový odběr. Červený drát by měl být pod napětím jen v případě, že je minimálně klíček ve spínačce. Hodně pomáhá sundávání "tatranky", ale lepší je udělat pořádně to připojení. Pokud to samozřejmě bude žrát dál i po odpojení 12V z drátu označeného "IGNITION" (zapalování), pak je to rádio KO.

A jen tak mezi námi - SENCOR býval dobrá značka, ale to už je historie podobně jako spousta dalších značek. Dnes je Sencor synonymum pro SHIT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...