Přejít na obsah

Kam dát světla pro denní svícení? (O1)


tomina

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
-Ten výklad mi přijde jednoznačný obrysová a potkávací NEBO denní

-samostatné zapojení je i v návodu pro montáž

-návod pro montáž odpovídá EHS/ES(je také uveden ve 341 v přílohách)

-pod vlivem obdobné diskuse jsem se na***l a zavolal do UVMV-TÜV kde to co píšu jednoznačně potvrdili

-co říkají na STK mně po zkušenostech se znalostmi techniků nezajímá

Souhlasím s Tebou,ať si to každý zapojí jak uzná za vhodné -_-

Pravdu díš jednoznačně obrys+ptkavací NEBO denní :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Byl by problém, kdybych do mlhovek dal jiné žárovky a používal to jako denní svícení. Nikde není napsaný, že v místě kde je mlhovka nemůže být jiný světlo než mlhové. Připadá mi, že ten zákon navrhoval nějaký Čech zdob kdy měly lidi na škodovkách milión různých světýlek a serepetiček. Na moje popojíždění by byly určitě lepší než hlavní světla. Vy co máte nějaký světla pro denní svícení namontovaný, vozíte sebou nějaký papír, že ty světla mají patřičnou homologaci, nebo stačí že na skle toho světla je značka homologace? Mají všechny tyto světla stejný žárovky? Asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U denních světel nejde jenom o druh a výkon žárovky,ty se používají samozřejmě různé,ale i konstrukci celé paraboly.

Ze zákona není povinnost vozit sebou jakoukoliv homologaci,ale mít ji můžeš.Určení a druh světlometu lze vyčíst přímo z homologace vyznačené na světlometu.

Pro denní to je RL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Chtěl bych dát na oktavku I. denni svetla LED od stualarma , a nevim oni tam píší že zapnutí při otočení klíčku ( po nastartování motoru) tak nevim jestli ten jejich modul to umožnuje az pote co nastartuju nebo bych musel davat jeste rele aby seplo az po startu??? co myslíte a nedával jste je nekdo na octavku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...