Přejít na obsah

Xenon O1 - dynamická regulace


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Když vložíš klíček do zapalování a otočíš na 1, musí se světlomety sklopit a zase vyjet (je to slyšet až do kabiny), případně můžeš rozsvítit, abys to i viděl. To samé udělají po nastartování.

Jinak stačí třeba u nastartovanýho auta zaparkovat někde před zdí, koukat na hranu, kterou tvoří osvícená plocha, a opřít se o přední blatník na jedné straně -> předek auta sjede, ale hrana by se měla hned vyrovnat do původní výšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to musím testnout.....

Je možné, že by se třeba ta čidla regulace nějak porouchala, když vletím do nějaké díry, nebo tak nějak podobně, protože vím, že jsou na přední a zadní nápravě ?

A já jsem jednu díru(nebo spíš výstupek z vyfrézované silnice) trefil, kur.. silničáři tam dali omezení na 50 km/h a cca 7-8 cm výstupek byl můj. A dokážete si asi představit, co to udělo se 17" elektronem, když je na něm pneu s profilem 45....

Byla to pecka pěkná....... :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...