Přejít na obsah

Nefunguje po startu turbo


Honza Kovi

Doporučené příspěvky

Zdravím,

když ráno nastartuju, tak mi nefunguje turbo(cca po kilometru, dvou - se normálně chytne) motor samozdřejmě tahá co může ale nejede a papá jak ruský panzer..:(

teď dotaz, může to dělat váha vzduchu nebo je problém někde jinde?

Všiml jsem si když nastartuju, auto stojí cca 5minut nastartované tak pak jede OK.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumím se vyjádřit k původně dotazované závadě, ale na dotaz Luke.Krtaut-a:

Na spojkovém pedálu je spínač a pokud je spojka sešlápnutá a spínač v pořádku, pak otáčky by měly klesat pomaleji. Je to právě kvůliva přeřazování aby otáčky nepadaly tak rychle.

Někde se to tu řešilo, byl to sice širší problém i s tempomatem, ale dotyčnému po výměně toho spínače to pomohlo. To rychlé padání otáček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty otáčky nevím, zjistím po škole jak pojedu, jinak dneska ráno mi to udělalo jen na 300metrů..

nevím no, jeden borec mi říká že mám blbě zaslepený egr, druhý zase že mi to jede na 3 válce, další zase trysky zasrané, a ja už nevím co..a je to děs..

osobně si myslím že to je turbo, když tátovi pleskla pojistka od N75 tak jel přesně tak jak já..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za ujasnění na co je ten spínač na spojce :kol-47:

A to auto na videu se chová opravdu zvláštně.Akorát já s nafťákem neporadim....

EDIT:

A to když zrychluješ ,tak máš plnej plyn?To jede jak diesel bez turba :kol-28:

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom videu to znie vazne ako traktor ked taha drevo z lesa. Inak to vzdy tak vytacas za studena, alebo iba teraz na ukazku? Lebo studeny motor a vysoke otacky moc dokopy nejdu, teda pokial mas rad svoje auto (studeny olej sa nestiha dostat vsade kam treba kvoli horsej viskozite a potom trpi napr. prave turbo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...