Přejít na obsah

Má význam otevřený filtr u 1.8 T RS AUQ ?


JaraRS

Doporučené příspěvky

Má smysl dávat na O1 RS otevřený filtr? Mám dobrou zkušenost s filtrem KN z předchozího auta (ale jen atmosféra, 150 PS). Lepší záběr motoru z nižších otáček, klesla spotřeba. Jak je to ale u turbo motorů? V potaz beru opět pouze KN a dobré tepelné odstínění v motorovém prostoru.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ja mam tiez K&N filter vo svojej RS-ke a je to dost velky rozdiel oproti papierovemu, hlavne co sa tyka zvuku motora a aj budes pekne pocut jak ti bude odfukavat originalny Blow-off ventil, len ho je lepsie nejako odstinit ako si napisal od motora, aby netahal teply vzduch, ja to chcem vyriesit tak, ze ho dam dospodneho originalneho krytu, ked sa tam zmesti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zeptal bych se tady... teoreticky termoizolační páska na svody, má izolovat teplo od svodů do motorové části, na druhou stranu když omotám řekněme ,,rouru" v motorové části touto páskou docílím izolování studeného vzduchu uvnitř ,,roury" ano je to otázka na vedení studeného vzduchu k sání-(škrtící klapce, či podobným věcem) nezkoušel to někdo? netvrdím, že je to dobrý nápad jen se ptám na názory zkušenějších.

Dopředu chci říci, že odpovědi typu je to na pi.. ,kup nový auto(RS) apod. moc nepomůžou :kol-137:

Pokud se najdou nějáké odpovědi předem díky. :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě jsem podobného názoru, ani by nešlo tak o zvýšení výkonu jako spíš o tu izolaci protože když vidím ty nabastleny ,,kuželovy" filtry co tam hodně lidí dává tak to podle mě jen zhorší sání.(teplý vzduch).

Proto ta myšlenka na izolaci, ale když už kužel saje teplo tak co dál izolovat že? :kol-32:

(Vlastně jde u felicii a pod. aut jen o ten pocit, že tam někdo má otevřenej sport filtr, on dodá trochu chrochtavý zvuk)

Hodně jsem o tomto přemýšlel a když bych něco měnil na sání nebude to proto, že zvýším výkon :kol-31: a votom to asi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...