Přejít na obsah

MISS ALU


Fabaman

Doporučené příspěvky

QUOTE (najmis @ 3.3.2007, 16:16 )

A zde je výsledek umorného čištění..cca 1,5h na jedno kolo....

Tie cierne bodocky cistievam cisticom brzd. islo to super dole. post-23-1156182784.gif za 15 min. bolo koleso ako nove. wink.gif

Dá se to běžně koupit?? poradte čím čistit ty černé tečky??? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zde je výsledek umorného čištění..cca 1,5h na jedno kolo....

Tie cierne bodocky cistievam cisticom brzd. islo to super dole. :palec2: za 15 min. bolo koleso ako nove. ;)

Tak to nevím jaký čistič jsi měl ty a nebo jakej bordel jsem měl já...páč přípravek na alu jsem použil taky,ale teměř nic... :angry: Myslím že ty alu jsem takhle čistil od jejich výroby poprvé já..tudíž to fakt nechtělo dolu...Ale ted,když je budu při každém mytí auta pořádně ošetřovat,tak už to znova nezažiju... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE (najmis @ 3.3.2007, 16:16 )

A zde je výsledek umorného čištění..cca 1,5h na jedno kolo....

Tie cierne bodocky cistievam cisticom brzd. islo to super dole. post-23-1156182784.gif za 15 min. bolo koleso ako nove. wink.gif

Dá se to běžně koupit?? poradte čím čistit ty černé tečky??? ;)

Tie bodocky su ako keby z nejakeho asfaltu, asi nejaky bordel zo silnice.

Kupil som to normal v mototechne, cistic brzd alebo take nieco - myslim ze to bolo z Wurthu. Cenu si uz nepamatam nieco kolem 300 Sk.

Minule po zime ked som lestil auto som tiez zistil ze presne ten isty sajrajt co je na kolach - tie bodocky som mal po bokoch auta od dveri dole. Ked som rukou presiel po laku, tak lak bol cely rapavy. Tak som tym prostriedkom skusil ocistit kusok, co to urobi s lakom a v pohode tie bodocky isli pekne dole a lak to ani nechytilo.

Tak som obisiel cele auto s tymto a ten lak bol hladucky - jak novy :D . Sice som ho cely minul na jedno vylestenie ale vysledok stal za to -_-

Tento rok to budem robit tak isto, len cakam, kedy pride konecne jar. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci sehnal jsem 2 sady těchto kol 5/100/17" jsou to kola která byla dva měsíce na předvádějících autech takže jako nová bez škrábancu.jedna sada je na novejch gumách rozměr 205/40/17 (Fábie) tu si nechávám a druhá sada má obutí Octavie rozměr nevím tu bych rád prodal. Dal jsem za ní 17000,- prodávám za 18000,- gumy tak 4-5mm. Jo a ješte prodám originál 16"kola z Fábie RS i s gumama.

post-7-1173815003.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...