Přejít na obsah

Přední tažné oko utrhlé


Under

Doporučené příspěvky

Ahoj, před nedávnem se mi při odtahu na laně utrhlo přední tažné oko. Bohužel jsem ho nenechal zpět navařit (není šroubovací) a pravděpodobně budu potřebovat odtáhnout. Dá se tedy při odtahu lano uvázat někde za přední nápravu? Má s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z

a nic na přední nápravě,pakliže nechceš zničit ještě něco jiného.Ale jak čtu Tvoje auto je často na odtah,měl bys s tím něco dělat.

By mě zajimalo proč ne za to rameno? Když to vydrži skoky po naších diravých cestách nebo brzdění s 200 km rychlosti na nerovném povrchu. To se jako tím taháním stane co?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

hlavně ať si to kolega nepřidělá za pojistku na tažný zařízení(takové to zatočené). Manželka kdysi na fáčku táhla kolegyni a udělala s toho včeličku :kol-28: . Já pak musel autogenem rovnat a nic moc. Rameno je ok chce to jen cit při jízdě a držet lano napnutý .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...