Přejít na obsah

Dodatečná montáž neoriginálního vyhřívaní sedaček


Jira11

Doporučené příspěvky

Zdravím,

bohužel až mrazy a delší doba náběhu topení u TSI mě přinutily zamyslet se nad dodatečnou montáží neoriginálního vytápění sedaček.Toto vytápění je 3-stupňové.Velmi lituji toho,že jsem si nepřiplatil hned při objednání nového auta.Nevím,jak je náročné sundání potahu sedaček a hlavně pak jejich zpětná montáž.Jak je to třeba s airbagy v sedačkách?.Máte s tím prosím někdo zkušenosti?.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

zdravim mam fabiu II 1.2 tsi  r.v.2012 a když jsem vysaval v aute tak jsem si všimnul dratu vedouci ze sedacky a vedou k zemi pod koberec tak mne napadlo zda to není nachystany na zapojeni vyhřev sedaček ? vite někdo o tom něco ? co bych potřeboval na zapojeni ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

není to tak hrozný - jednou za rok až dva kompletně svlíkám sedadla a peru je v pračce - je to nejrychlejší cesta, jak se dobrat čistých potahů. Opěráky se dělají o něco hůř, takže je dobré si to nejdříve natrénovat na sedáku. Ty kroužky vahazuju a dávám místo nich elektrikářský pásky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, ale předpokládám, že v celém koncernu je to stejné a vlastně u všech aut podobné. Rozebereš sedačku, zespoda odděláš potah (je to jen podhrnutý) a zůstane to viset jen v prolisech na těch očkách - platí u sedáku. Opěrák dole rozděláš, sundaváš povlak směrem nahoru a opět v prolisech postupně uvolňuješ očka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jednu sedacku uz mam hotovou a neni to tak hrozny.ta druha uz pujde snadno.a fotky jsem davat nebudu.nasel jsem odkaz na jednickovou fabku a je to stejny az na tu elektriku.to je jiny.ale potah jsem taky hodil do pracky a je jak nova.supr.jedine co tomu muzu vytknout je ze od firmy HT jsou ty vyhrivaci podlozky mensi nez originaly.nejsou pres celej sedak jak je to na odkazu co jsem daval.ale snad budou hrat dobre

Editováno: , autor: Kubajs99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...