Přejít na obsah

zadni sterac


bajdik1...

Doporučené příspěvky

Mám taky kombíka a tohle byla hned první závada, kterou jsem řešil - asi půl roku po odjezdu ze salůnu, mimochodem. Bylo to zcela jednoduché, stačilo vypojit konektor z motorku stěrače, úzkou pinzetou zmáčknout ty piny (samičky) v konektoru - byly nějaké moc rozevřené a od té doby již 7 roků OK. Blblo to přesně jak popisuješ.

Jestli to mělo špatný kontakt, tak to při větší zátěži mohlo zajiskřit a teď je tam vrstva oxidů, které celkem spolehlivě izolují. Taky si vzpomínám, že nás bylo víc se stejným problémem.

Samozřejmě nejprve musíš odervat ten krycí černý plast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky kombíka a tohle byla hned první závada, kterou jsem řešil - asi půl roku po odjezdu ze salůnu, mimochodem. Bylo to zcela jednoduché, stačilo vypojit konektor z motorku stěrače, úzkou pinzetou zmáčknout ty piny (samičky) v konektoru - byly nějaké moc rozevřené a od té doby již 7 roků OK. Blblo to přesně jak popisuješ.

Jestli to mělo špatný kontakt, tak to při větší zátěži mohlo zajiskřit a teď je tam vrstva oxidů, které celkem spolehlivě izolují. Taky si vzpomínám, že nás bylo víc se stejným problémem.

Samozřejmě nejprve musíš odervat ten krycí černý plast.

Tak jsem měl o víkendu konečně čas a rozebrat to.

Naprosto stejná závada jako u Tebe.

Tak snad to už bude O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak jsem měl o víkendu konečně čas a rozebrat to.

Naprosto stejná závada jako u Tebe.

Tak snad to už bude O.K.

zdar,

mám taky problém se zadním stíračem....voda stříká, ale stírač se ani nehne...

je mi divný, že nikde pod palubkou, anií necvaká relátko?!

Jinak, můžete mi poradit, jak se dostanu k tomu motorku, zadního stěrače?Abych ten deklík hned nazničil...

je to tam jen namáčklé? nebo drží i na šroubech? mám v garáži docela šero a je to špatně vidět....díky všem za info

Editováno: , autor: jardadzegr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

No jo lidi jenže já mám stejný problém, stěrač nestírá, voda z odstřikovače jde. Původně byla prasklá pojistka tak nešlo ani jedno ale po výměně jde jen ten odstřik. Proměřoval jsem to a do motorku nejde šťáva, poradí mi někdo kde hledat závadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...