Přejít na obsah

4 bodové pásy


Svačinkář

Doporučené příspěvky

Měl bych otázku.. přemýšlel jsem od montáži závodních 4 bodových pásů a zajímalo by mě jak se tam chytají. Mám dvě varianty na montáž (1. provrtat podlahu a chytnout šroub na matku a podložky / 2. http://speedpro.cz/catalog/images/platle-na-oko-pasu-gold2.jpg nebo navařit tuhle mrchu na podlahu ) ale budu radši když s tím má někdo zkušenosti a poradní mi než abych si zbytečně rozvrtal podlahu a bylo by to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastně budu muset zaplácnout zadní sedadla? to se mi moc nehodí , já sem počítal že to svedu rovnou dolu za řidiče :unsure: ale asi to má svou logiku kvůli bezpečnosti. Kdyžtak mi to prosimtě trouch rozepiš abych neudělal nějakou blbost :kol-47:

EDIT:

Ono na autě už díry v podlaze jsou....takže nějaká navíc asi nenadělá tolik škody... :kol-47:

Zajímaví uvažování B) ale co když ty díry začnou hnít? nebo ne? :kol-32:

EDIT2:

Jenom pro představu mám toto : http://www.highperfo...-maxi_16782.jpg

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslednípříspěveka a edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už máš takovýhle pásy, tak už zadní sedačky nepotřebuješ :) Ne, na ty boční uchycení musíš mít úchyty. A dozadu za sedačku to asi mám za to nejde udělat... nevím, zda je to povolený hned dozadu. Já vím, že se to dává místo těch zadních sedaček právě. A neuhnije ti to neboj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hned dolů za přední sedačky to nejde.Jde o to aby ty pásy byly vzadu jakoby napnuté a rovné. Taky jsem to měl přichycený na ty úchyty od zadních pásů a jedině takhle dozadu to může být a tak je to navržený, jinak kdyby si měl ty pásy uchycený hned vzadu za řidičovou sedačkou tak třeba při něhodě kdyby se napnuly tak by veškerou silou tlačily jakoby na tvoje sedadlo dolů a nevím jaký dopad by to mělo na bezpečnost. I u WRC když si všimneš tak jsou většinou upevněné na vnitřní rám tak aby byly " rovně " napnuté

http://www.esennce.cz/_data_app_catalogue/140_auto.jpg

http://vaz2101rallye.tym.cz/images/interier.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta poslední fotka mi hodně pomohla, hned mám představu jak to zrealizovat. :kol-47: dík.

Neboj nebude to nít...Stačí tu díru natřít...A pak mezi podložky napatlat vazelínku...a neuhnije nic :kol-28:

No když už máš takovýhle pásy, tak už zadní sedačky nepotřebuješ :) Ne, na ty boční uchycení musíš mít úchyty. A dozadu za sedačku to asi mám za to nejde udělat... nevím, zda je to povolený hned dozadu. Já vím, že se to dává místo těch zadních sedaček právě. A neuhnije ti to neboj :)

Já to teda risknu hoši :happy: . Až se vybere počasí a bude chuť dopráce tak sem hodim pár fotek jak to dopadlo.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl pásy Shroth a ty se zacvakly do zadních držáků pásů. Tak jak jsou na těch fotkach vzadu přišroubovaný tak ty moje se prostě nešroubovaly ale jen zacvakly do origo zadních pásů. Škoda že uži nemám fotky. Ale každopádně ty pásy musí být uložené čím jak nejvíce v ose, na kterou by v případě čelního nárazu působila dopředná síla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly tuningový pásy tedy... Pokud máš nějaký sportovní nebo závodní, tak ty se přišroubujou, jelikož kdybys to někam poslal, tak se můžou rozepnout, proto jsou přidělaný natvrdo.. Kdybys s tím měl nějaký problém to přidělat, tak napiš a poradím... teď jsem zrovna jedny Schrothi prodával :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...