Přejít na obsah

Kontrola zapnutí bezp. pásů


Akrubek

Doporučené příspěvky

Čauko.... Prepáč že otravujem ale chcem sa niečo opýtať. Mám fábiu 2 elegance a chcel by som si dať domontovať signalizáciu nezapnutého pásu vodiča. Nevieš kde by som si to mohol dať spraviť za rozumnú cenu????? V BA V originál škode sa mi to zda dost drahé...... Alebo kolko co moze stať?????? A nieje výhodne dať namontovať aj spolujazdca????? Vďaka Vlado

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě udivuje, kolik lidí si tuhle funkci "k prdu" nechává dodělat. Mě se loni na OII rozbil zámek pásu u řidiče a i když jsem měl pás zapnutý, tak se zničeho nic rozsvítila kontrolka a začalo to pípat. Takhle to dělalo cca 14 dní, než jsem se s tím dostal do servisu. Za to dobu jsem nějednou měl chuť ten krám rozkopat. Teď se jen bojím, kdy se mi něco podobného stane u FII, tam mám signalizaci na obou předních sedadlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, pánové,ale nesmíte být sobci a vzpoměňte i na naše manželky - prostě po zápasu s dětskou sedačkou mohou zapomenout - pípání po rozjezdu připomene :-) Mě to za celou dobu ani nepíplo,protože se poutám,ale jezdívám v létě na letiště a pojíždím po ploše bez pásu,pak už stačí jen oddbočit na silnici a je TO :kuk:

Ještě vyvrátím obavy při poruše - u FII to nepípá do nekonečna :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2alespilot: Je pravda, že jsou situace, kdy člověk může zapomenout, pak je to fajn a může to i zachránit život. Ale jsem zvyklej se poutat automaticky i na krátký vzdálenosti, takže pro mě to zase takový smysl nemá. Na druhou stranu občas vezu mamlase, který nejsou zvyklí se potat, tak jsem rád, že to zapípá. Nebudu za pitomce platit pokutu, natož si do konce života vyčítat, že se při nehodě vedle mě zabil.

V OII to pípalo donekonečna a byla to vážně trgédie. Jestli tady ne, tak je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u OIIC co mam v praci to pipa porad, Z.L.O. :o)

jen opravim tu cast o pokute za nepripoutaneho spolujezdce. Pokutu zaplati on, ne ridic. :smich:

Ale tu argumentaci beru. Pokud by to bylo origo Ok, ale dodelavat to vidim na same hranici efektivity a uzitecnosti. ;)

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojky. Mam novou Fabii combi 1,2 tsi 63kw v eleganci. Chtel sem se zeptat jestli je normalni ze mi funguje kontrolka zapnuti pasu jen u ridice a u spolujezdce ne. Dival sem se i k zapinani u spolujezdce a neni tam privedeny ani zadny kabel jako u zapinani u ridice. Dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Trochu to tady oživím, dnes jsem zjistil, že mi auto přestalo hlásit nezapnutý pás u spolujezdce, i když to doteď hlásilo. Má někdo nějaký typ na co se první mrknout?

Napadlo mě přehodit na zkoušku zapínání od řidiče ke spolujezdci, zda nemůže být problém v tom, je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď, doufal jsem, že to bude jen v tom zapínání... Sedačky se mě moc kuchat nechtějí.

Ať hledám jak chci, tak nemohu nikde nic o tom čidle najít :kol-32: .

 

Neměl by někdo nějaký tip nebo odkaz, kde to koupit? Do škodovky se mě s tím moc jezdit nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...