Přejít na obsah

Albín

Doporučené příspěvky

-jedno je pravda,že v servisnom manuále nie je výmena pal.filtra predpísaná žiadnymi kilometrami....

-zároveň,ale nechápem vôbec obchodného ducha daného predajcu...veď nemu môže byť jedno či sa má,alebo nemá meniť..jednoducho jeho záujmom má byť,aby predal čo najviac ND...

-vítezslav2:ak si ho chceš vymeniť,jednoducho ho nepočúvaj a kúp si ho..a keď nechce,tak kúp inde..

Jsem stálej zákazník,proto na mě namaj zájem zas tak moc vydělávat,ale teď teda nevím.Menit či neměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D

za original litra :D tak to maj dobre napaleny,... ale nejlepsi na tom je to ze to bude original s logem VW, Skoda, Seat, Audi ale kde to vyrobily

bude stejne velkym napisem napsano MADE IN CHINA ;):D :D :D

ja nakupuju tady,.... mam FILTR MANN a sem spokojenej ;) a myslim si ze nebudu sam a milion lidi bude semnou ;)

zde odkaz na filtry: ................................. http://www.autobyznys.cz/katalog/zbozi/katalog.asp?skup=19F ......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Vím že už tu je na podobné téma plno debat, plno jsme jich prolezl ale 100% odpověď jsem nenašel. Jaký typ palivového filtru si mám koupit na mojí Fabku sedan ? 1.4MPI 50kW, r.v 2002. Typ motoru AQW. Vím že to zjistím až ho sundám ( takhle z venku na něm není nic vidět ), ale nechce se mi to na 2x rozebírat když vím jaké s tím je sraní. ( bohužel pro filtr musím do většího města ) PS: minimálně bych určitě koupil originál, ale i ten je prej made in china. Dají se sehnat i značkové ( lepší ) ? kdyžtak link.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak jsem absolvoval výměnu paliváku a kdyby někdo neustále otálel, jděte do toho :) Za studena mě to prvních pár metrů poškubávalo při akceleraci a docela dost to podle PP tlačilo benzínu .. teď po výměně a prohnání, přidal jsem i aditiva VIF a mám klid! Starý filtr byl původní a při 209 000 km vyměněný. Ještě jsem jej nerozřezal ale podle toho co z něj vytékalo je úplně černý. Dokonalá černota :) stálo to za typeníze a jedine oreginal. A pozor, špatně se oddělává :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdar hoši,

 

Jen takový dotaz... Před měsícem jsem měnil palivový filtr (v prodejně mi dali jakýsi Comline EFF129 se zpětným ventilem - kolik "bar" má to jsem nezjistil ale podle stránky výrobce pasuje na můj motor) od té doby jsem najezdil okolo 1500km úplně v pohodě. Auto jelo normálně. No a teď stojím a palivové čerpadlo se odporoučelo. Mám podezření že za to může nesprávný filtr a bojím se.. když vyměním čerpadlo aby neodešlo zase. Vím že dělají 3 bar a 4 bar filtry. Ale tady jsem četl že kdosi tam dal 4 bar a rok už v pohodě jezdí tak nevím. Třeba to čerpadlo byla jen náhoda nebo ne...docela mě to štve.

____________________________________________________________________________

FABIA rv. 2000, 1.4MPI 50kW, ATZ

Editováno: , autor: MarekIRL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...