Přejít na obsah

Typy vystřelovacích klíču


DonnJarda

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, plánuju si pořidit vystřelovák tak zjišťuju jaký koupit aby šel. Komfotrku mám 3G takže v poho .

To že když si koupím klíč s označením 1K0 tak mi nepujde na DO ovládat okna to už vím takže se bavíme o 1J0. No ale těch 1J0 existuje více

1JO 959 753 N

1JO 959 753 AH

1J0 959 753 DA

1JO 959 753 AG

1JO 959 753 CT

1J0 959 753 G

Tak by mě zajímalo co znamenají ty písmena na konci ?

A pokud možno poraďte kde je pořídit? + nějaké zkušenosti, tipy se vždy hodí. :kol-47:

Pokud sem založil nové téma se omlouvám, ale nikde sem to tu nenašel a že jsem se nahledal abych ne-na-s*al moderátory :kol-28:

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klíče bych se podíval tady: http://www.auto-klic...&category_id=51

Typy:

CT - určitě. Sám takový mám.

AG - taky. Sic mi nefungoval, ale to ne kvůliva nekompatibility (frekvence i typ kódu sedí), ale projevila se zrovna u tohoto kusu chyba koncového vf stupně. DO ovládalo, ale jen tak na dva metry od auta. Prostě chyba kusu. Koupen jako bazarový.

AH - třítlačítkový. Mám ho na stole, ale zase nemám tak ještě pět dnů auto abych ho vyzkoušel. Tak jsem se už konečně dokopal k tomu abych jej vyzkoušel. FUNGUJE!

EDIT:

U AH funguje i samostatné otevření kufru u OI. Jen se musí tlačítko podržet déle, což jsem prvně nevěděl a mylně domníval, že tuto fci nelze u OI využít.

Prostředním tlačítkem lze odemknout pouze kufr a po otevření a zavření se zase sám zamkne.

Editováno: , autor: Wojnar
Vyzkoušen klíč AH a dopsán verdikt.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím. Nemůžu najít podobné vlákno, kde bych našel následující informaci. Mám klíček asi tento: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1u0837231d-dalkove-ovladani-434mhz-octavia.html (mám na něm napsánu jen tu frekvenci 434 Mhz a vizuelně je stejný). A jelikož mi odešel chtěl jsem se zeptat jestli ho můžu nahradit tímto vystřelovacím: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0959753ag-dalkove-ovladani-434mhz-octavia.html nevím jestli na mou octavii 2001 půjde - číslo komfortky je 1J0 959 799 AH. Díky za rady, jsem už na pokraji sil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem na webu našel za 9 stovek právě vystřelováky určený pro octávie s touto frekvencí.

Nebylo to tady: http://www.auto-klic.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=32&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=176 ?

Půjde to, neboj.

Tyčinku imobilizéru jen přendáš a DO "naučíš" si sám. VAG-em nebo to jde dokonce i bez něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem se domluvil s panem Jasinským o případném vrácení. Dnes mi klíček došel a musím bohužel konstatovat, že klíček č. 1K0 959 753 N bohužel nefunguje!!!! Zkoušel jsem ho kódovat a nic:( sce se mi brečet:( prostě komfortka č. 1J0 959 799 AH a žádný vystřelovací klíč nejde dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, aha a bude to určitě fungovat?? Někde jsem zase našel, že by měl fungovat 1J0959753 ale s koncovkou AH nebo taky P - fakt v tom má hodně lidí bordel. Takže kde bude pravda? :) Nerad bych vyhodil x-set peněz z okna. Ten kdo má na svědomí tolik druhů klíčků ze Škodovky - provaz a strom!

Editováno: , autor: michi.zn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té komfortce fungujou pouze tyhle klíče (vystřelováky):

1J0 959 753 N - dvoutlačítko

1J0 959 753 P - třítlačítko

ještě je ovladač 1J0 959 753 A, ale ten má trošku jiný tvar (starší typ), AH ti fungovat nebude, je na 434MHz.

Sám jsem v tom měl taky guláš, ale jsem na tom podobně jako ty, mám stejnou jednotku a ty dálky taky scháním, nějak nevěřím napodobeninám z Číny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím ještě nic, chtěl bych 1J0 959 753 P, ale nějak se mi nedaří sehnat je za rozumnou cenu a když už tak je to kopie z Číny a to nechci, rád bych originál a to je sakra nedostatkový zboží, ale vidím to tak že stejně asi skončím u tý Číny, protože bych to chtěl asi do měsíce nějak dořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám octu LaK a mám to kompletně bez zámků. Takže teď mám jedinou dálku a když se mi i ta vyse.. tak jsem nahranej a do auta se nedostane. To samý s tím, když mi kiksne naprosto baterka. Jj auti miluju ho, ale zároveň mě pěkně sejří :) a myslíš, že to třetí tlačítko rozchodíš??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak si představte ten mazec. Nakonec se mi zdálo 2200 moc za vystřelovák, tak jsem koupil od borce původní klíče s DO za 1000,- Kč. Při přizpůsobování klíčů mi to pořád píše chybu 01179. Jelikož nemám zámky, tak to musím přizpůsobovat jen přes Vag. Nevíte někdo jak na to?? Vždy v přizpůsobení dám adresu 00, vymazat všechny hodnoty a pak v adrese 01 dám 00003 (chci přizpůsobit 3 klíče) a test. Pak uložit a mačkám tlačitknou zamknout. Problém je, že mi funguje jen a pouze původní klíč a pak to do paměti závad napíše chybu 01179 - chybné přizpůsobení klíčů. CO DĚLÁM ŠPATNĚ?? Nebo kde je chyba - už jsem z toho jelen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od začátku co sem píše nejsem z toho moc chytrý.

Začal tím, že má 2001 a klíč 434 MHz - vajíčko.

Postupem diskuze se došlo, že ke komfortce jakou má v autě potřebuje 433 MHz.

U "vajíčka" je problém, že frekvence je napsána na klíčové části a ne na dílu s elektronikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...