Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

A poslední foto, vyniká zde jak potah perfektně kopíruje výstupky na prsty.

Za tohle foto by jste mne mohli pochválit, vnímejte i tu podzimní atmosféru okolí, prostě to umění zvolit úhel záběru...se chválím co :smich:

post-25-1162410344.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Jak jsem si to tu prohlížel, tak jsem neodolal a potah Maria Cavallo jsem si také objednal. Hned dnes ráno jsem se s chutí pustil do montáže. Bylo to poměrně pracné (nemyslím fyzicky, ale piplačka). Musím říci, že po dokončení jsem byl velice mile překvapen. Kůže je velice kvalitní, výborně se volant drží. Vypadá to navíc opravdu moc hezky. Jen bych závěrem chtěl všem, kdo to budou taky montovat poradit, aby si opravdu vzali rukavici. V tom návodu to sice píšou, ale já nad tím mávl rukou. Výsledkem je stahovací nití zrasovaný ukazováček pravé ruky, jak jsem ve finální fázi přes něj potah dotahoval "na krev". Fotkama to tady zbytečně zaplňovat nebudu, jelikož výsledek je naprosto stejný, jako u fotek předešlých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím říct, že na tom potahu se mi nelíbí jedna věc a to je viditelnost neprošitých direk u ramen volantu. U nás v čalounictví mi slíbili, že za 500 mi to očalouní a udělaj to na míru (bez předem připravených direk) Jen pořád nevím, jestli do toho jít, nebo ne.... <_<

Přesně jak píšeš jediný co se mě nelíbí jsou ty dírky u těch ramen volantu jinak to vypadá dobře. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Já koupil na dovolené na Slovensku potah z kůže, stál 590,- sk.

Je to kompromis, ale není to špatné, věnec je tlustší a tak akorát měkký.

Ale ta montáž, 1hodina provlíkání a utahování šňůrky až jsem měl mozoly.

Není to špatné, ale to obšití viz předchozí info je asi nejlepší.

A dobre si kúpil. Mám to už 1,5 roka a maximálna spokojnosť. Je to pravá koža a príjemne sedí v ruke. A aj look je good :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem potah Mario cavalo koupil v Olomouci v tuningovým obchodě za 570 , ale byla to fuška je to hodinovka a šňůrku cejtím v rukách do teď a hned když to kamoši viděli a vyskoušeli, velká spokojenost, hned si to kupovali doporučuji těm kdo mají rádi silnější volant :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Když tam ten potach dáváte, sundaváte volant nebo to děláte v autě. Jsem se rozhodl, že si ten potah taky koupím a nevím co je lepší. Když ho nechám v autě, tak to bude dobrý, že bude dobře držet a nebude se mi nijak hýbat, ale když ho vyndám, můžu si ho různě otáčet. Poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam ten potach dáváte, sundaváte volant nebo to děláte v autě. Jsem se rozhodl, že si ten potah taky koupím a nevím co je lepší. Když ho nechám v autě, tak to bude dobrý, že bude dobře držet a nebude se mi nijak hýbat, ale když ho vyndám, můžu si ho různě otáčet. Poraďte.

já bych byl pro variantu nechat na autě aby se to všelijak nekroutilo.

jinak začíná se mi to taky líbit. mám Fábii ještě před faceliftem a nechci měnit volant a ještě bag, proto je toto asi nejlepší varianta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem podlehl a v pondělí jsem si objednal potah Mária Cavallo z pvmobil.cz . Dneska mi přišel poštou, před chvílí jsem to v dílně namontoval. Musím říct že to je fakt luxus, a ty co to čeká, můžu jen říct, těšte se :palec2:

PS: volant sundavat nemusíš, jde to dobře, kleštičky jsou super - díky za tip ;)

foto dávat nebudu, už je jich tu spoustu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...